Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ennyitől már a nyakán lógok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ennyitől már a nyakán lógok?

Figyelt kérdés

Megkértem a barátomat, hogy ha nem talizunk írjon rám többször, a nap folyamán, mert szarul esik az, hogy kb. minden ismerősöm előbb érdeklődik felőlem mint ő. Mert csak este esik fel facera. Nem kell hogy egész délután beszélgessünk, csak egy sor, hogy haza ért, vagy hogy mit csinál. Ez tényleg akkora kérés?

A barátnőm szerint az, mert így most elvettem a szabad terét.


2014. nov. 11. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Telefon nem létezik? Tudod amikor felhívjátok egymást.
2014. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő az a fajta ember akivel nem lehet normálisan telón beszélni. Nem tudom miért, de utál telefonálni.
2014. nov. 11. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nem normális dolog. A pasi sem.
2014. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem irkálnék egész nap a barátomnak ilyen hülyeségek miatt, hogy hazaértem, éppen ebédelek, fürdök, pisilek, stb... És engem sem nagyon izgat, mivel tölti a napját, a nagy részét úgyis tudom, hogy telik neki. Ilyesmikről totál felesleges beszélgetni, csak azért, hogy beszélgessünk valamiről.
2014. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki, keress olyant, aki megérdemel, megbecsül, foglalkozik veled és szeret, és MEGHALLGAT.
2014. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt most nem az a lényeg hogy írja le folyton a napirendjét, csak néha írjon rám, hogy érezzem hogy törődik velem.
2014. nov. 11. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!