Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámehet egy kapcsolat arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámehet egy kapcsolat arra, ha a fiú mindig a párja nyakán lóg?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolat elején természetes,hogy minél többet együtt legyünk a másikkal.De ha se éjjele se nappala az embernek a másiktól akkor egy idő után ez már kicsit sok. Szakítottatok már amiatt,hogy örökké rajtatok lógott a másik?
2013. nov. 28. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a lány élete is.Utána a bíróság elítéli fojtogatásért és a börtönben ő lesz barátnő.
2013. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rámehet. Meg kell találni a középutat, mert a túl sok együttlét és a nagy hanyagolás is csak a ló egyik oldala.
2013. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A másik nyakán lógás klasszikus tünete az önbizalomhiánynak. Aki önmagéban jó viszonyban van, annak nincs szüksége arra, hogy folyton a másikon lógjon. A párkapcsolat nem erről szól.
2013. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a másik úgy érzi, hogy a párja a nyakán lóg, akkor

igen, rámehet.

De van, aki meg pont azt várja el, igényli, hogy mindig vele legyenek.

A lényeg, hogy két hasonlóan gondolkodó embernek kell összekerülnie.

2013. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ kinek milyenek az igényei ezen a téren. Van aki több törődést együttlétet igényel, és van aki kevesebbet.


Pl Én az a fajta voltam mindig is, aki nem viselte el, ha a párja napokig egy smst se képes küldeni, hogy élek e még...


és igen, szakítottam is olyan pasival, akiről kiderült, hogy neki a mindennapi kapcsolattartás sok. Ő volt hogy 4-5 napig se keresett. Egyszerűen rájöttem, hogy nem illünk össze, ezért kidobtam. Utána persze engem k...vázott le és én voltam a szemét.


Mert ugye mindenki olyan amilyen személyiség, és nem akartam senkit sem megváltoztatni. Nem is lenne jogos. Ezért inkább szakítottam.


Ha 2 ember úgy jön össze, hogy azonosak az igényeik, akkor lehetnek sülve főve együtt, akkor is erős marad a kapcsolatuk.


Erre élő példa a férjemmel való kapcsolat. A házasságunk és összeköltözésünk előtti időkben. Az első 3 randink heti 1-1-1 nap volt. plusz a többi napon nap közben sms, este több óra msn beszélgetés.


Utána sűrűsödtek be a személyes együttlétek heti 4-5 együtt töltött napra, ott alvással együtt. 3 napot pedig mindketten otthon voltunk a családjainkkal. De ez alatt is napi szinten több órát msneztünk este, nap közben pedig 1-2 sms váltás volt.


Mindketten ugyanúgy igényeltük ezt, így ebből nem volt gond.


27/N

2013. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!