Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mekkora sokk lehet?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm folyamatosan arról írt,hogy ismét össze akar jönni az első párjával,akivel már 1 éve szakítottak, elmondta,hogy szerinte nagyon nem becsülte meg annak idején, de látta az egyik nap és szerelmes lett belé újra, végül hosszú hetek után rávettem,hogy legalább jelölje be ha ennyire akarja őt, s miután ezt megtette megjelentek olyan képek a barátjáról amit csak az ismerősei láthatnak,pl. "Fiammal" és egy pár hónapos babával a kezében áll, és 20 éves...(nem cigány)

Az egy dolog,hogy ez a vonat nagyon elment, de még engem is sokkolt, nemhogy őt.

Továbbá a képek alapján az is kiderült,hogy nagyon jól meg van az új barátnőjével akitől a gyerek van.


2014. nov. 11. 20:10
 1/3 anonim válasza:

Nézd, túl fog lépni rajta, csak adj neki időt. Akármennyit.

Csak ne tolakodjon be a srác meg a barátnője kapcsolatába, mert az gáz lesz, és úgy még nehezebb lesz neki túllépnie. Próbálja meg kerülni, ne nyomozzon utána gmailen/facen/bárhol, ne hagyd ezt, mert nagyon szánalmas. A srác már túllépett, másokért felelős, a családjáért; ez veszett ügy, és így is van jól.

2014. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ertem mi a kerdes?! Vagyis ertem, de en is lattam olyan osztalytarsamat, aki most szulte a masodik gyereket es az elsorol se tudtam (23 evea vagyok). Meglepodtem persze, talan meg is emlitettem valakinek aki szinten ismeri, hogy lattad ennek meg annak a gyereket. De ennyi. Nem hiszem, higy ez akkora sokk hatas lenne.
2014. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én ha valami furcsállok, az az, hogy ha nem értettem félre valamit, egy éve mentek szét, és a csávó máris egy pár hónapos babát tart a kezében, plusz letudott egy év alatt egy 9 hónapos terhességet is, és olyan viszonyba került egy másik lánnyal, hogy bevállaltak egy akár becsúszó babát is. azért egy év alatt ennyire szerelembe esni, megcsinálni egy gyereket, és már kézben is tartani őt... ez engem is sokkolna, és nyilván felmerülne bennem, hogy már a kapcsolat alatt is volt valami a ostani barátnővel. támogasd a barátnődet, ahogy tudod, idővel tényleg túl lesz a pasin, csak azt nem tudom megondani, mikor, ha látta egy fél pillanatra és "újra" szerelmes lett belé, akkor csak elfojtotta az érzést, hosszú idő, amíg tényleg elmúlik. szervezz közös csajos programokat, hagyd, hogy kibeszélje, kisírja a fájdalmát, ne erőltesd, hogy elmúlassza, ennél jobb gyógyírt erre én sem tudok. nekem hatalmas sokk lenne, és utólagos megrázkódtatás, hogy az exem egy évbe ennyi mindent belesűrített.
2014. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!