Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mikor érdemes megkérdezni az új barátnődet, hogy van-e herpesze lent?

Figyelt kérdés
(valamikor az első szex előtt kéne)
2014. nov. 12. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nincs ott átjáró ház akkor nehezen,de ha téged megnyugtad kérdezd
2014. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
most azonnal.
2014. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Eleve ribi gyanússal le sem állnék. Szerintem tegyél így te is. Amúgy már majdnem a szexuális időszaknál jártok beszélgetés közben rá lehet tévedni ezekre a dolgokra finoman.
2014. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
utána, sokkal izgibb lesz a szex
2014. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miután voltál urulógusnál.
2014. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én furcsállnám, ha ilyet kérdeznének tőlem, de persze jogos, ha nem akarsz elkapni semmit (nem csak partnerváltogatás miatt lehet, de akár egy nyilvános WC is okozhat kellemetlen meglepetéseket).
2014. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 PearlDiver ***** válasza:

Lényegében megválaszoltad magadnak a kérdést.

De úgy is belevághatsz, hogy rátereled a beszélgetést a szex biztonsági kérdéseire, pl. védekezés.

2014. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy en vagyok hulyen osszerakva, de errol nem kell kulon beszelni. Az ember ugysem fekszik le ugy valakivel, hogy tudja hogy van valamije. Akkor nyilvan szol hogy figyelj, ez van, ugyhogy most nem megy. Nekem legalabbis eszem agaban sem lenne ugy akarmilyen jellegu szexualis kapcsolatot teremteni es ehhez nem kell hogy kulon beszeljunk rola.
2014. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát tőlem meg ne kérdezze senki.

ha normális a barátnőd akkor ő majd intézkedik.

2014. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8-as: aki már egyszer elkapta annak egész életében a testében marad a vírus. Ezért kérdezném meg előtte, hogy volt-e már valaha ilyenje mert herpeszes pinába nem teszem a farkam.


Egyébként ti azt szoktátok kérdezni, hogy négerrel volt már? Az is kizáró ok nálam

2014. nov. 12. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!