Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért alakulhat ki ez az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakulhat ki ez az érzés?

Figyelt kérdés
Amikor egy idő után a párod legkisebb megnyilvánulása is idegesít. Olyan is, ami előzőleg jó poénnak tűnt. Mit lehet ilyenkor csinálni, amikor nem tudod legyőzni ezt az érzést?
2014. nov. 13. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a rózsaszín köd, már látod a kisebb nagyobb hibáit. Sajnos sokat nem lehet... vagy elfogadod úgy, és nem szívod mellre, vagy agyfaszt fogsz tőle kapni és konyec.
2014. nov. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez történik amikor már nem vagy szerelmes. egyesnek igaza van. vagy elviseled így vagy vége
2014. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, "sajnos" a páromról van szó, eléggé kompromisszumképtelen. Jó két napja felhúzta magát valamin és mondtam neki, ha nem képes elviselni hagyjuk inkább egymást. Sok dolog engem is zavar pl láncdohányos, de én mégsem teszem szóvá. Hagyom szerintem, nem ér annyit nekem, hogy vesződjek vele. Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 13. 09:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk kapcsolat előtt haverkodtunk, jó egy évig, azért is érdekes a dolgot, mert akkor még bírt engem. Ő tudja, sajnos csak akkor tudok segíteni, ha ő is akarná..
2014. nov. 13. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!