Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar ha a pasitok vállán meg a tarkóján meg kicsit a hátán is nő szőr?

Figyelt kérdés
Persze le szoktam borotválni, de azért egy idő után látszik.
2010. jan. 28. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar 19L szerintem hülyeség hogy ott borotválod...
2010. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom vállán, hátán nem kicsit nő a szőr, hanem nagyon. De engem egyáltalán nem zavar. Miért zavarna? Őt jobban idegesíti, ezért megkért rá egyszer, hogy gyantázzam le. Egyszer. Többször nem. Mert rájött, hogy felesleges szenvedés csak. Nekem tetszik szőrösen is. Nagyon! Nem ez határozza meg egy ember értékét. Ő is elfogad engem olyannak, amilyen vagyok (az átlagánál szőrösebb), miért ne fogadnám el én is így? 20/L
2010. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne borotváld le, mert megerősödik.

Amúgy az én férjem olyan szőrös,mint egy majom, és imádom:)

2010. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
:D
2010. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
van akit zavar, van akit nem.
2010. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És meséld már el, hogy kinek nem nő haj a tarkóján????? Mert az haj, nem szőr. Talán nyakat akartál írni? Mert a tarkó az a fejen van hátul (tarkólövés).
2010. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

engem nem zavarna, ha szerelmes vagyok akkor tőlem jeti is lehetne:)


21

2010. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

14:30


Hát ez jó, aranyos vagy!:)


(a csita felesége)

2010. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor tarkó helyett legyen nyak
2010. jan. 28. 15:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én páromnak is nő ott szőr, de nincs vele semmi baj, cuki :) Simogasd meg, olyan jó puha és illatos fürdés után :)
2010. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!