Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg Neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg Neki, hogy előtte elég nagy ribi voltam? Megijedne?

Figyelt kérdés

A barátommal együtt veszítettük el, még 14 éves korunkban (akkor még nem voltunk így együtt, csak nagyon közel álltunk egymáshoz, a legjobb barátom volt óvodás korom óta). Nem bántam meg, viszont utána mindketten megváltoztunk, a történtektől függetlenül.

Ő továbbra is népszerű volt, de mint megtudtam, rajtam kívül csak egy lánnyal feküdt le, akivel 13 hónapot együtt voltak. Én viszont kicsit kicsapongó voltam... De szerencsére ezt szinte senki nem tudja, csak a legjobb barátnőm, mert rólam nem keringtek soha pletykák, hogy mit csináltam éppen.


De a barátom viszont érdeklődik... És nem tudom, mi a fenét mondjak, mert nem szeretném elijeszteni magamtól.


2014. nov. 13. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Őszinteség... Elcseszted a múltban. Inkább mondd el, az őszinteség a fontos.
2014. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyire nagy?
2014. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
CSak az egyenes út járható... mert egyszer még visszaköszönhet egy régi ismerős, és akkor lesz kínos.
2014. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Ne kössön már ennyire a buta társadalmi prüdéria. Attól, hogy "kicsapongó" életet éltél és sok partnered volt, nem leszel ribi. Meg szabad élned a szexualitásod, ezért aztán tényleg nem kéne szégyenkezned - hiszen a szex jó, nem? :)

Legyél vele őszinte - ha fintorog, amúgy sem tiszteli eléggé nőket.

2014. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó gyorsan!!!Az én feleségem még 16 év után is hazudik róla, pedig akkor sem hagytam volna el ha 30-50 pasit mond, de a hazudozása miatt, teljesen elhidegültem tőle, és már rég nem akarok emiatt lefeküdni vele.

Vannak férfiak, akik nem szeretik a ribiket, ha elhagy legalább találhattok magatoknak jobbakat. A legrosszabb az, ha van köztük ismerőse, na adj isten, haverja. De akkor se hazudj! Csak akkor tarthatod meg, ha őszinte vagy vele, bízzál benne, hogy nem kíváncsi rá.

336F

2014. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!