Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esély arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra, hogy miután a fiú hosszas próbálkozás után hanyagolni kezdi a lányt, a lány kezdi hiányolni a fiút és fordul a kocka?

Figyelt kérdés
Hallottam már szokszor, hogy megtörtént ilyen. Én is hosszú ideig próbáltam közelebb kerülni egy lányhoz a lány semmi viszonzást nem mutatott. kezdtem hanyagolni nem kerestem nem beszéltünk aztán egy ideje kezdett ő egyre sűrűbben keresni.

2014. nov. 14. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lánynak nem jössz be akkor még örülni is fog annak, hogy hanyagolod.
2014. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na én ilyenkor szoktam azt mondani, hogy ha eddig nem kellettem, akkor ez után se kelljek szal takarodó..
2014. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, és már azt fontolgatom, hogy hagyom a fazba az egészet, már nagyon unom, hogy én próbálom elhívni valahová, de még meg se nézi az üzeneteimet, pedig nagyon jól éreztük magunkat, amikor találkoztunk, most meg....F/22
2014. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én elhatároztam hogy ennyi volt vége nem fogom magam tovább törni. egy darabig csend is volt aztán kezdett ő keresni folyamatosan.
2014. nov. 14. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Te most melyik van a párosból? a pasi vagy a nő?:)
2014. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
19/F
2014. nov. 14. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
En igy vagyok egy fiúval, és azért, mert nem szeretnék én lépni először, viszont a fiú nem lépett, ezért megvártam, mig ő keresett. Lehet, hogy úgy tűnt, hogy elhanyagolom, viszont a szivem mélyén nagyon szerettem és mérgelődtem, hogy nem lépik. Aztán mikor fordult a kocka, beszéltem vele, mert szeretem és nem akartam elvesziteni és azt szerettem volona, hogy minden úgy legyen mint rég, és hogy jöjjünk össze :) Hova valósi vagy?
2014. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tolna megye.

Én többször is felvetettem hogy találkozzunk különböző helyekkel programokkal semmire nem volt arra utaló jel, hogy azt higgyem hogy ő is akarna többet. Az elsőre még azt válaszolta oké de holnap ezért azért nem jó oké persze nem is egyből holnapra gondoltam. Utána következőre jött a nemtudom válasz aztán már válasz sem volt csak kezdtünk másról beszélgetni én meg nem erőltettem tovább. A legeslegelején én kezdeményetem.

2014. nov. 14. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak a semmirekellő "macsófejek" szokták művelni :P
2014. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!