Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek tetszene ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszene ha a barátotok szeretné a romantikus filmeket?

Figyelt kérdés

20 éves leszek és engem mint film ami leköt leginkább a dráma és a romantikus .. vagy a kettő egyszerre :)


nem tudok holmi akció..sci-fi filmeket nézni .. abban nincs értelem és érzelem számomra ..



2014. nov. 14. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tetszene, persze ha nem akarna velem olyanokat nézetni akkor oké, ha amúgy nem valami túl érzelmes alakról van szó.


De én inkább nézek sci-fit vagy bármi mást, a drámák is lehetnek jók, csak ne romantikus dráma legyen. (Persze azok között is akad néha 1-2 jobb.)

2014. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár én fiú vagyok, de remélem nem haragszol meg, ha leírom a véleményemet.

Alapjáraton szerintem abban semmi rossz nincsen, ha egy férfinak van érzelmesebb oldala is, nem kell mindig mindenkinek kőkemény, macsó férfiállatnak lennie.

Én is szeretek olykor drámákat nézni, vagy valami más, nem éppen fiús dologgal elütni az időt (például főzni-sütni valamit), viszont ahhoz, hogy megőrizzem az egyensúlyt, és ezáltal a "lelki békémet" ugyanannyi fiús dolgot is igyekszek fenntartani. Például én rockzenét hallgatok, és ez máris meg tudja adni azt a kellő férfiasság-érzetet, hogy ne érezzem magam gáznak :D De ugyanígy mondhatnám például azt, hogy megnézek egy sci-fi, vagy akciófilmet, játszok valami jó kis lövöldözős játékot, vagy elmegyek a barátokkal meginni 1-2 sört.

Nem tudom, hogy te csak a filmes ízlésedben vagy nőies, vagy egyéb dolgokban is? Mert azt akarom ezzel az egésszel mondani, hogy ha csak ez az egy dolog az, ami veled kapcsolatban nem túl férfias, akkor az szerintem nem olyan nagy baj. Viszont ha minden területen fennáll ez a női stílus, akkor az szerintem már nem túl normális.

21/F

2014. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2. teljesen egyetértek !
2014. nov. 14. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, mert én rühellem... mármint, ha szereti nézze, de egyedül. :D


Persze, az tetszik, ha egy férfi érzelmes, gyengéd, romantikus stb., de a romantikus filmtől, mint nyálas giccsműfajtól a falnak megyek.


A dráma jöhet, ott találni igényes/szórakoztató filmeket is.

2014. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!