Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket az zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket az zavar ha barátotok nem túl romantikus fajta?

Figyelt kérdés
en olyan vagyok ,hogy szeretek elmenni ide-oda a baratnömmel szorakozni de ez a nyälassäg meg erelgösseg nekem nehezemre esik mondom persze neha de nem tudok regelni rola inkabb beszelgetni szeretek jokat meg erdeklödök mi van vele es tenyleg erdekel meg segítek is barmiben de romantikat ne akarjon tölem mert attol megörülök!
2014. júl. 27. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Nálam a romantika kimerül egy filmen amit összebújva nézünk meg. Nem igénylem, hogy virágot meg csokit vegyen meg lelkizzünk.
2014. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, én sem vagyok az.
2014. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem zavar, én sem viszem túlzásba.
2014. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A barátom nem romantikus. Nem az a rózsát hozok neked, és tenyeremen hordozlak típus. Sok jó tulajdonsága van és nekem nem is hiányzik a nyálas romantika. De például tőle jól esik, ha elmegy mellettem a lakásban és jöttében megsimogatja a vállam vagy bármi apró gesztus. Ettől is nagyobbat dobban a szívem :)


24N

2014. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz romantikán. A virágcsokor meg a rózsaszín plüssszív számomra nyálas romantika, de ha este vacsorával vár vagy egy erdei túrán egy kihalt tisztáson fél napig csak simogat, miközben a madarakat hallgatjuk, az már olyan romantika, amit imádok. :)
2014. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!