Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erősen vonzódom a tanáromhoz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősen vonzódom a tanáromhoz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 30 éves tanárom, én végzős vagyok és már 2 éve kisebb szünetekkel róla álmodozom.

Szerintetek hülye vagyok? Mit csináljak?


2010. jan. 28. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
en is hasonlo cipobe jarok mint te es szerintem ha vegzos vagy es ha ugy gondolod hogy valojaban erdekel nem csak valami fellangolas vagy mulo szeszely akkor szerintem probalkozz be nala de csak ovatosan!ha elmesz egy egyetemre akkor miert ne lehetne hogy azzal a tanroddal legyen valami?hiszen akkor ha nem tanit akkor azzal jar az illeto tanar akivel akar!mondjuk fugg attol is hogy van e feleseg?vagy gyerek?ha nincs akkor szerintem mond el neki mit erzel iranta!aztan ha o nem akarjka akkor nem lessz semmi belole!egy probalkozast meger szerintem!
2010. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem várd meg, míg vége lesz a tanévnek, és csak utána próbálkozz nála. Így a legjobb, és még az állását sem veszti el. Tudom, nem lenne kellemes, de az lenne a legjobb, ha majd csak akkor próbálkoznál, mikor már kijártad a fősulit/egyetemet is, de ha nem, legalább a gimi végéig várj!
2010. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

ha érettségizel a tárgyából akkor totál semmit, várj vele egy ideig.

Mert ha összejöttök, és érettségi után kiderül, akkor őt páros lábbal rúgják ki, neked meg érvényteleníthetik az érettségid bizonyos esetben:S

2010. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A mi iskolánkban van egy tanár, aki feleségül vette a diákját, miután elballagott (12.-ből). Addig sztem titkolták, hogy járnak...Egyébként azóta is boldogan élnek:) De persze a tanárnak nem volt felesége és nem voltak gyerekei sem, tehát nem volt akadálya annak, hogy ez a szerelem kibontakozzon. Lehetséges lenne köztetek is, ha nincsenek ilyen akadályok, de ha vannak, akkor felejtsd el, mert tényleg tönkreteheted az életét.
2010. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ballagásig bírd ki. Addig adj neki jeleket aztán utána mehet a menet.

Ismerek csajt aki volt tanárával jött össze. Korkülönbség nagyjából ugyanekkora. 28 éves tanár 18-as csajszi. Nem gáz. Bár osztálytalálkozón érdekesen veszi ki magát. De ha ennyire bele vagy szerelmesedve...

2010. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szerintem vásárolj egy dartstáblát, ragaszd rá a csávó fényképét, és dobáld meg...jó alaposan. remélem használni fog:D:D:D
2011. aug. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!