Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavar, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, hogy a párom gépe tele van a lány barátnők képeivel, hogyan tudnám ezt elfogadni, lenyelni? Help

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt.

Ő az elején közölte,hogy van pár jó lány barátja, reméli nem leszek féltékeny,mert ha velük akarna valamit,akkor most nem lenne velem.

Én meg nyugodt szívvel mondtam,hogy nem gond.Hisz az előző(és legelső)kapcsolatomban tapasztaltam,hogy mennyire ront a kapcsolaton a féltékenység és egyéb dolgok,pl hiszti mind2 fél részéről.Ekkor megfogadtam,hogy biztos nem fogom az új kapcsolatom ilyenekkel mérgezni, és minden nagyon jól is ment.

Sokszor kimegy velük a városba,elvannak a haverokkal, nincs is bajom vele.

Viszont minap nála voltam és mutatta a képeit, rengeteg volt,és fele pedig a lányokkal/lányokról készült volt.Az egyikkel meg egy ideig barátság extrákkal kapcsolata volt, de rájöttek hogy nincs értelme.Vele is egy csomó mikor kettesbe voltak kirándulni, akkor fürdőruhás képek a lányokról stb. Hisz sok programon voltak együtt, nagy odaadással beszélt róluk.

Ez annyira rosszul esett nekem...pedig azt hittem nem fog zavarni az ilyesmi.

Nem az a kérdésem,hogy hogyan vegyem rá,hogy törölje ki őket, mert persze ezek emlékek neki,nem kérhetek ilyesmit...Arra keresem a választ,hogy hogyan nyeljem ezt el,és ne befolyásolja a hangulatom? Tisztán kedvetlen lettem mikor láttam azokat a gyönyörű testű lányokat,én a pici mellemmel elbújhatok...Nem tudtam olyan boldog,bújós,becézgetős kedvembe maradni miután ezekről mesélt.Nem értem magam.Segítsetek,hogyan győzzem le? Hisz én vagyok a hülye amiért ilyen dolgok befolyásolnak:/

18l ő 21 f


2014. nov. 15. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Pontozzon le, aki szerint a kicsi cici nem szexis! :]
2014. nov. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

#1


Te kértél rá...

2014. nov. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy hülye vagy, amiért ez zavar. Sztem tök érthető.
2014. nov. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagytok együtt sok ideje, az lehet a gond. Én pl tudom, hogy az ilyen a másikat nagyon zavarja. Az exemtől is nagyon nehezen fogadtam el, hogy az ő egyik exét megcsalta és mesélte nekem, de engem is megcsalt persze. Hátha idővel belátja és abbahagyja. Persze ezek emlékek, de meg kell tartani. Az oda szól viszont, hogy megmutatta és nem te derítetted ki.
2014. nov. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog hogy tökmindegy hogy mit mond az ember az exéről, semmi jó nem sül ki belőle. Jobb lett volna ha elhordja őket a sárga földig? Gondolj csak bele, hogy akkor később majd téged is szidott volna mint a bokrot. Szerintem jó dolog ha az ember tudja hogy honnan jött, mit élt át, ahelyett hogy kitörölne mindent az emlékezetéből.
2014. nov. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem azon van a lényeg,hogy törölje ki,hisz mindenki azt csinál a képekkel amit akar...Csak az,hogy nekem rosszul esett látni az exes képeket,ahol még egy pár voltak,egy csomó helyen, aztán jöttek a lány barátokról a fürdőruhás képek sorba stb. Nem tudom megmagyarázni miért esett rosszul nekem,de megváltozott a hozzáállásom és nem tudom mit tegyek,hogy ne essen rosszul.

Én meg nem tudnám megmutatni neki az exemmel(1)készült fotókat,mert egyszerűen nem jön,hogy a mostani páromnak mutogassam miket csináltam az előzővel,na meg jól elvannak dugva.

Ezek szerint nem csak nekem esik ez rosszul?

2014. nov. 15. 08:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen jellegű emlékeket nem szokás szem előtt tartani, meg a másik orra alá dörgölni. Tapintatlan volt a barátod. Talán ha megismernéd személyesen ezeket a lány barátnőket, az segítene.
2014. nov. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát tényleg tapintatlanság volt, de nem javaslom a személyes megismerést, mert akkor lehet utána már méred magad hozzájuk, hisz láttam élőben milyenek.

Ha nagyon elkezd zavarni, zavarja a magadról alkotott képet, akkor lehet megkérni a pasit, hogy legalább rejtse el és üljetek le beszélgetni. Sőt nekem is volt ilyen gondom. Önbizalomhiánnyal küzdöttem, az önmagamról alkotott képem is elkezdett romlani, értem itt a túlzásba vitt diéta és mozgás stb. ( és pont azzal a csajjal is találtam szembe magam képeken, aki bekavart egy korábbi kapcsolatba, gondolhatod) és szóltam. Zokszó nélkül vált meg a képektől, majd elmondta hogy miért nem szóltam korábban, nem tudta mi bajom, és hogy én többet jelentek mint a múltbéli képek, hisz az a múlt, de jövőt velem akar.

2014. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
láttad*
2014. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!