Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véget vetnétek a kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget vetnétek a kapcsolatotoknak csak azért, mert a szex nem működik?

Figyelt kérdés
Szóval ha minden szép és jó, kivéve a szexet (nem az a gond, hogy valamelyik fél nem akarja, hanem hogy egyszerűen egyik fél sem tudja kellően élvezni, nem elégítik ki egymást) akkor szakítanátok a párotokkal?
2014. nov. 15. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Normális emberek ilyenkor leülnek beszélgetni, hogy mi nem jó, min kellene változtatni és megpróbálják megoldani.

A szakítás a végső megoldás.

2014. nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
hát szerintem az csak gyaokorlás kérdése ha mindkétfél akarja a dolgot :)
2014. nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha sehogy sem tudjuk megoldani a problémát akkor igen.
2014. nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Ha tényleg minden jó, akkor van kommunikáció is, hogy megbeszéljétek, miért is nem jó a szex.

Ha tényleg szeretitek egymást, akkor van elköteleződés ia a másik felé, kipróbálni úgy, ahogy a másik szeretné, felfedezni egymást, stb.

HA tényleg minden jó, akkor nem lehet gond az se, ha egyszer csak az egyik jár a csúcson, egyszer a másik...nem csinálnátok problémát belőle.

Ha tényleg minden jó, akkor van türelmetek kitapasztalni egymást.


Akkor hogy is van ez?

2014. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szintem a szex az ami megkülönbözteti a barátságot a párkapcsolattól.

Természetesen össze kell csiszolódni, meg toleránsnak é türelmesnek kell lenni a másikkal. De ha nem megy, akkor nehézzé fog válni az egyikőtök, vagy mindkettőtök élete... Kb mintha az oroszlánt meg akarnád győzni, h egyen mától salátát... kicsi az esélye, és boldogtalan lenne....


Én 8 évet toleráltam, h a barátom nem akarja.... kedvelem, mint ember, de azt érzem, h elszúrtam az időmet.


(Azt azért megjegyezném, h van olyan szituáció, amikor a másik valami miatt hosszabb ideig nem szexelhet... Műtét, terhesség...Természetes, h a párkapcsolat arról is kell, h szóljon, h elfogadjuk, és megértjük a helyzetet. Amit fent írtam azt a normál alap helyzetre értem.)

2014. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy a két fél nem illik össze szexuálisan. Ez számomra ugyanannyira fontos dolog, mint az, összeegyeztethetőek a jövőbeli terveink, a párkapcsolatról kialakult képünk és elvárásaink. Ha nem férnek össze ezek a dolgok, akkor nem működik a párkapcsolat.


Persze ha csak az a gond, hogy a két fél nem figyel eléggé egymásra, arra, mi a jó a másiknak, akkor azon egyszerű változtatni.

2014. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok-nehezen tudom elképzelni, hogy csak a szex nem működik egy párkapcsolatban, mert ha hosszabb időn át, jól kommunikálva, az orgazmust nem előtérbe helyezve szexelnek, akkor előbb-utóbb véleményem szerint elérhetik azt.

Itt már legalább olyan problémát érzek a háttérben, hogy vérmérsékletkülönbség, túlzásba vitt maximalizmus, esetleg, hogy valamelyik-talán mindkét fél, nem úgy gondol egymásra, mint Férfi vagy Nő, hanem pl. barátság.

És ha nem lehet ezeket megoldani, akkor előbb-utóbb végefelé hajlik a dolog.

Valaki megmondhatná-akár priviben, hogy mi a baj a négyes válaszommal! ;)

Köszönöm

2014. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként én a lány vagyok, eddig még egyszer sem volt orgazmusom vele, neki is csak nagyon ritkán van, de nem áll szándékomban elhagyni emiatt, inkább attól félek, hogy ő fog engem. Bár erre semmi sem utalt, egyszerűen csak félek, hogy elvesztem. Nem tudjuk, mi a gond.. Minden más annyira jól működik. Mindketten így gondoljuk.
2014. nov. 15. 13:04
 9/12 anonim ***** válasza:

# 8


Neked korábbi párkapcsolat(ok)ban, mással volt orgazmusod? Saját magadnak tudsz orgazmust okozni?

2014. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen.
2014. nov. 15. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!