Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ő hívőnek vallja magát....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő hívőnek vallja magát. Nagyon nehéz ti hogyan mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

lassan hogy egy éve ismerjük egymást.

Senkinek nem adtam még oda magát.

F*rkam ki veri stb... de nem járunk.

Análra rá akartam venni , de ő gusztustalanak tartja.

Orálal próbálkozom egy ideje de még meg puszilni sem meri.

Meg kérdezte hogy análon kívül inkább nem e akarók mást.

De mondtam hogy orál mondtam ha nem akaród nem erőltettem.

Mondta hogy akarja de fél. most hétvégén meg próbálom vele utoljára ha nem sikerül hagyom az egészet.

Amikor először ki verte sírt "K*rvának érezte magát".

Elég időt adtam már neki úgy érzem.


Jó ez a barátság de azért erre vágyom. Elég papucsnak érzem magam ez miatt.

Piálunk előtte egy kicsit segítek neki el lazulni. Jól fel izgatom előtte. Szerintetek sikerülni fog? Eddig nem volt hajlandó rá.



2014. nov. 13. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik vallás?
2014. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem szégyelled magad? Kihasználod csak te görény. Hátha megszívod te a faszt.
2014. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Mi van? Barátok vagytok, nem csoda ha semmit nem akar veled csinálni. A barátok nem szoktak szexelni. Jó esetben. Szóval min csodálkozol? Hagyd békén inkább.
2014. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Református , jártunk is de rá jöttünk arra hogy nekünk nem megy. De viszont szeretjük egymást mint egy nagyon jó barát. Többet érzek és ő is egy barátságnál.
2014. nov. 13. 14:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg ha egyszer ebbe benne van. Élvezi és szeretné is. De ő se én nem akarunk egymástól párkapcsolatot. Akkor miért ne? Cserébe én viszem moziba, kajálni, persze felesbe. De van hogy spontán meg hívom és ő is engem. Néha meg lepjük egymást csókival vagy bármi aprósággal. Vagy ő süt , főz nekem én meg segítek neki bármibe. Szerintem nincs ki használva se ő se én.
2014. nov. 13. 14:25
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Hát ez nagyon pazar. Full agy**sz ez az egész, 2 hü**e. :D


Piál majd kiveri neked és utána meg sír. :D Te meg írni sem tudsz, vágod h mi az a vessző? Nem dísz hanem... áh minek írok én ilyeneket...

Ne is próbálj változtatni semmin mert kb ez az a színvonal amin mozogtok. De ezzel semmi baj sincs csak maradj ott és kész. :)

2014. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Pff... "Nagy" alak lehetsz te... Gusztustalan, hogy kihasznál másokat, leitatva... Hasonlóan járnak el a zaklató perverzek is, csak ők drogot is használnak... Inkább nézz magadba, mielőtt egy kérdést teszel fel. Amúgy mi köze van mindehhez a vallásnak?? o.O
2014. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

Bäszki, milyen világ ez itt? Azt hiszed, kérdező, hogy neked alanyi jogon jár a kielégítésnek minden formája? Azt hiszed, a nő egy szexobjektum, amibe bedobod a pénzt és kapod a szolgáltatást? Menj a jó büdös p*csába. Menj kecskepásztornak, ott kedvedre qrogathatod a nyájadat.

Akik ismernek, tudják, hogy nem szoktam ilyen alpári módon megnyilvánulni, de ilyen kretén barom kérdező kivesz az észből.

2014. nov. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!