Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem tervezett semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tervezett semmi a szülinapjára, most mégis elment. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Idén végez az egyetemen, ezért szakdogát kéne írnia. Még 2 hete úgy volt, hogy elmegyünk a szülinapján bulizni, de rá egy hétre kitalálta, hogy mégse, mert rosszul áll a szakdogával, inkább menjünk el egy fürdőbe szombat délután, hogy vasárnap pihenten folytathassa az írást. Nekem meg a ZH-kra kéne tanulnom...

Megbeszéltük, hogy akkor nem megyünk sehova, hanem itthon maradunk. Mondta, hogy ne vegyek neki alkoholt a szülinapjára, mert józanon akarja írni a dolgozatot, hogy befejezze péntekig. Gondoltam, hogy akkor veszek neki egy tortát, hogy mégis kapjon valamit. Tegnap munka után, fáradtan még elmentem a megrendelt tortáért, amiről ő nem tud, gondoltam, hogy majd reggel meglepem vele. Ehelyett ő korán reggel kiugrott az ágyból, hogy elmegy venni egy laptopot magának, mert a mostani nem jó (leöntötte még 1 éve borral és kiesett a billentyűzete, ezért mellé külön billentyűzetet használ, amit otthon hagyott). Mondtam neki, hogy nyugodtan írhatja az enyémen, mivel pendriveon van meg neki a dolgozat, nekem meg úgyse kell most a laptop. Neki ez nem volt jó, mert "úgyis akart venni egy másikat", ráadásul azt akarta, hogy menjek el vele és utána menjünk el sütizni, és egyébként is ma van a szülinapja "valamit csinálnunk kéne". Nem mentem el vele, nagyon rosszul esik, hogy 1 hete még hallani se akart arról, hogy elmenjünk valahova, én vettem neki tortát, most meg ezt csinálja, még alkalmam se volt neki odaadni a tortát, mert egész délelőtt ezen a laptop témán pörgött, a netet bújta. Már majdnem elsírtam magam, mikor sokadszorra hívott, hogy menjünk el kajálni meg sütizni, ő meg nem tudta mi bajom van.

Nem így terveztem az egészet, azt gondoltam, hogy majd ma is sokáig alszunk és ha felkeltünk felköszöntöm a tortával, úgy érzem mindent tönkretett ezzel a hirtelen marhaságával.

Nem tudom, ha hazajön hogy fogadjam, nagyon rosszul esik az egész, de nem akarom megbántani a szülinapján, viszont már a tortát sincs kedvem odaadni neki ezek után. Mikor mondta, hogy menjünk el sütizni, gondoltam, elárulom neki a tortát, de nem így akartam neki odaadni.

Szerintetek én reagálom túl? Hogyan viselkedjek ha visszajött? Nagyon rossz kedvem lett tőle.



2014. nov. 15. 14:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%

Én is csalódott lennék a helyedben, rosszul esne ez a helyzet, a viselkedése.

Szerintem a legjobb az, ha hazajön, és te őszinte leszel vele. Elmondod neki mindazt, amit itt leírtál.

2014. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem eltúlzod, hülyeség az egész. Míg ő elment én csináltam volna neki valami meglepit, plusz a torta :)
2014. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Tulreagalod. En a helyedben nem puffognek, csinosan feloltoznek es elmennek vele laptopot venni meg sutizni. A tortat egy esti gyertyafenyes vacsi utan adnam neki desszertnek :-)
2014. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
túlreagálod.
2014. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Argloss ***** válasza:
92%
Ma van a szülinapja, meg akarja lepni magát valamivel és veled akarja tölteni a napját, te pedig azon hisztizel, hogy nem a te terveid szerint alakulnak a dolgok és nem vagy hajlandó elmenni vele sehová, pedig konkrét programot egyáltalán nem beszéltetek meg. Biztos, hogy neked kellene megsértődnöd?
2014. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon eltúlzod és gyerekes vagy.
2014. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az ötösnek. Szeretne csinálni valamit a szülinapján, te meg duzzogsz otthon egyedül. Honnan tudná, hogy vettél neki tortát? Próbálja feldobni a saját szülinapját egy kicsit. Nagyon nagyon túlreagálod, és nem csak hogy túl, de még rosszul is reagálsz!
2014. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van abban, hogy túlreagálom. Terveztünk a szülinapjára programot, viszont ő mondta le, azzal, hogy inkább maradjunk itthon kettesben és ő megírja a szakdogáját, majd máskor meg bepótoljuk. Ez volt megbeszélve, ő kérte, hogy maradjunk itthon, nem én találtam ki!!!
2014. nov. 15. 15:23
 9/24 A kérdező kommentje:
Sőt, mikor kérdeztem tőle, hogy vegyek-e valamit itthonra inni, mert mégis csak a szülinapja lesz, azt mondta ne, mert úgy nem tudná megírni rendesen. Háromszor is megkérdeztem, ő mindenre nemet mondott.Ezért maradt a torta ötletem, de lehet, hogy majd inkább megesszük a családommal, neki meg el se mondom, hogy volt.
2014. nov. 15. 15:25
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Lépj túl rajta. A szülinapján had csinálja, amit ő akar. Esetleg megemlítheted- de semmiképp szemrehányóan- hogy nem ez volt megbeszélve, miért gondolta meg magát.
2014. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!