Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöttetek már össze olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már össze olyan emberrel, aki külsőre nem tetszett?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2014. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :o volt, hogy valakinek aztán akár hosszabb kapcsolat is lett belőle?
2014. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam volt egy érdekes eset. Neten rám írt egy srác, akkor elutasítottam, aztán 3 évvel később újra rám írt, fogalmam sincs, hogy hogy és miért, és akkor valamiért már megtetszett és jártam vele 1 hónapot.
2014. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos.
2014. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen és csúúúúcs!!! Csak meg ne lássanak vele.
2014. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem is tudok ilyen szituációt elképzelni. Nálam a külső az, ami felkelti az érdeklődésem a belsővel kapcsolatban. Ha az is rendben van, akkor adom meg az esélyt egyáltalán egy kapcsolatnak.
2014. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1x, mert a pasi nagyon akarta hogy adjak neki egy esélyt....rossz ötlet volt belemenni. 3 hét után dobtam. Semmi értelme olyannal összejönni aki nem tetszik...
2014. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak arról van szó,h külsőre nem ideális. Nem arról,h egyáltalán nem tetszik.

Pl. lehet ellenállhatatlan a hangja vagy a stílusa esetleg a mozgása. Szóval valamitől még lehet szörnyen vonzó.

2014. nov. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!