Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyünk ha elfáradt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Advanced kérdése:

Mit tegyünk ha elfáradt a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

párommal 3 és fél éve lassan hogy együtt vagyunk. 3 éve együtt is élünk. van egy egy éves kislányunk is. tudom hogy szeret és én is őt nagyon. de napról napra rosszabb kedvem van. nem érzem azt hogy úgy szeretne engem mint a párját. inkább mint embert. olyan mintha csak barátok lennénk. külföldön dolgozom. 4 hetente tudok hazamenni 2-3 hétre. azt hittem az hogy nem látjuk egymást minden nap majd segít ezen és a hiányom miatt másképp lesz. a szex jó együtt a testiség megvan. de mostanaban mar a szeretlek is egy "szia" szinten van. nem érzek mögötte semmit. se egy kedves bók se semmi. én próbákozom .... uj haj szép ruha. és semmi. nem érzem magam nőnek vagy a barátnőjének magam. csak valakinek aki a gyereke anyja. .

minden nap mondom neki hogy rossz kedvem van. de nem is sejti miért. nem mertem még erről beszélni vele. nem akarom hogy szétmenjünk . szeretem.



aki volt már hasonló helyzetbe, mit csináltatok?


2014. nov. 15. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha Ő nem sejti, hogy miért vagy ilyen, lehet hogy nem is tudja. Lehet hogy ő ugyanúgy szeret, nem csak mint a gyereke anyját, hanem mint a párját. Szerintem mondd el neki, mit érzel, és beszéljétek meg. Biztos jobb lesz utána :)
2014. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem voltam még hasonló helyzetben, de olvastam, hogy sok férfi a gyerek születése után már inkább az anyát látja a nőben és nem magát a nőt. Mióta érzed ezt a problémát amúgy?


Én először mindenképpen szexuális vonalon próbálkoznék. Újra el kell csábítanod a párodat, szexi ruhákba, fehérneműkbe bújnod és úgy flörtölnöd vele, mintha csak most ismerkednétek. Új pózokat, helyszíneket kipróbálni, szerepjátékot, ilyesmik.

Esetleg szervezhetsz olyan programokat, amiket eddig nem nagyon szoktatok csinálni, új dolgokat kipróbálni. A lényeg, hogy új és közös élményeket szerezzetek.

2014. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!