Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet tönkre ment a kapcsolatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tönkre ment a kapcsolatunk? A szex nagyon háttérbe szorult. Lehet már nem kíván?

Figyelt kérdés
A barátommal most van két éve hogy együtt vagyunk. Kb Nyárig heti 2-3 szor szexeltünk, amikor, ahol ránk jött. Utobbi 3-4 hónapba havi 1 max 2 szer van valami.. Egyszerüen a barátom mintha megöregedett volna, elkezdené aztán visszafekszik és alszik elfele.. Az hogy én leveszem a felsőm és ott kelletem magam.. mintha egy fa lennék, beszél tovább. Nem értem mi történik azt mondja hogy szeret nagyon és nem érdekli más.. de ő se érti mivan egyszerüen véletlenszerüen sose jön össze. Ami nagyon nagy butaság. Mert sztem azért a szexet akarja valaki akkor bárhol bármikor... Mit történhet? Nem érti meg hogy nembírom..November 4 dike van és Október 10 óta semmi... Meg se akarom csalni pedig tudom hogy a volt barátom bármikor benne lenne és vele is iszonyat jó volt. De tudom ha megcsalom akkor végleg tönkre megy minden hiszen lelkiismeretem lenne... De hiába mondom neki hogy nembirom és elfog vesziteni akkor aztmondja jólvan holnap majd más lesz.. és mindennap ez van!!!!
2014. nov. 4. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szakíts vele. De ne jöjj össze mással mostanában, pláne nem az exeddel. Talán 2-3 hét egyedüllét után rájön, hogy foglalkoznia kell a barátnőjével - vagy ha valamilyen egyéb okból nem kíván, akkor a problémával.


Ne menj bele ebbe a játszmába. A barátnőmmel egészségügyi okoknál fogva van hasonló gondunk, de évek teltek el, mire egyáltalán elkezdett utánamenni, hogy miért nem kíván és mi a baja. Mostanra a szexben (abban a háromhavonta félben) és az egész közös életünkben annyi feszültséget halmoztunk fel, hogy ha záros határidőn belül nem változik valami, akkor tényleg hagyom a francba az egészet.

Csak sokéves, együttéléses kapcsolatnál ez ugye bonyolult...


kétéves kapcsolatnál, elvileg egészséges emberek kapcsolatában gáz ez a helyzet. Ha nincs változás, akkor bátran légy drasztikus, ha ezt a helyzeted tartósítod, akkor te is olyan szarul fogod csak érezni magadat, mint én.

És tényleg nem azért mondom, mert azt gondolom, hogy a párod rosszindulatú vagy mittudomén. De ez így nem állapot, hogy megvonja a vállát és annyi.

2014. nov. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem próbáltátok meg változtatni a szex módját? Értem ez alatt azt hogy úgy mond ne legyen lapos-unalmas mindig ugyanaz, ugyanúgy? Kiegészítők,szerep játakok,más helyszín,új pózok,orális (esetleg talán anális játék, ez kicsit kényes de a legtöbb pasi szereti) stb.? Lehet hogy már meg szokta és egy kicsit unalmasnak találja! Próbáld fel dobni új dolgokkal, vedd át az irányítást! Mi is voltunk hasonló hullám völgyben, de nekünk sikerült hasonló módszerekkel ki mászni belőle!
2014. nov. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia nem veszekedtetek 3-4 honapja sokat? Vagy nem tortent valami amire igy reagal? Vagy ninxs valami amit nem mond el? Probald meg hfozol valami finomat felveszel valamk nagyon szexi fehernemut veszel tejszinhabot es mondod h te vagy a desszert
2014. nov. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen idosek vagytok?? Miota eltek egyutt?
2014. nov. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt. 21 évesek, és Kollégiumba lakunk de csak vasárnaptól péntekig... Én nemtudom elképzelni hogy ez a tejszínhabos bejönne neki. Mármint annyira ellustult hogy mondjuk próbálkozik én meg mondjuk nemugy reagálok akkor hátra fekszik és "feladja" alszik elfele.... sokszor volt már h levettem a fölsőm, nadrágom és táncoltam neki. De kb csak nézett máskor meg ugy elkapott.... régebben kb heti 3 szor volt szex amikor csak lehetett.. nagyon sokat most meg mindig veszekszünk h miért van ez. és aztmondja nem tudja lehet a hormonjai.. Meg h fogytam vagy 7 kilót.. lehet ezis a baj azt mondja... annyit tud h szeret csak most nemtudja mivan vele. De én arra tippelek hogy már nemkíván unja a testem. vagy nemtudom! de akkor meg lehet igy megy tovább és akkor én öljek ölbetett kézzel? régebben kb egy garbóba is megkívánt most meg lehetek meztelen, SE kiván. Én nem akarok harcolni azért hogy egy fiú kivánjon. hát tudom mivolt régen kb szemével vetköztetett meg állandoan akarta, most meg mint egy 70 éves öregember..nagyon kivagyok
2014. nov. 4. 09:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Vegyél valami szexi fehérneműt és ha akarja, ha nem, támadd le... Csókold meg szenvedélyesen, harapdáld finoman a nyakát, stbstb...


Nagyon remélem, hogy helyre tudjátok hozni!

Ha más nem, akkor próbáljon ki a párod egy potencianövelőt...

2014. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A potencianövelő lehet, hogy nem rossz ötlet, a tejszínhabot meg a szexi fehérneműt viszont hagyjátok már el, kedves válaszolók... itt rég nem arról van szó, hogy csak kicsit unalmas lenne a szex és mint a kérdező is írta, ő már tett lépéseket, próbált csábítani.
2014. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!