Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak van egy rossz szokása:állandóan böfög. Néha még társaságban is. Hogyan tudnám leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
sehogy, szeretünk böfögni!
2010. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jól szájba baszod és mondod neki ollba cona
2010. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondod neki kuss4 Dísznó! Nincs moslék!

sztem ezb lesz a legjobb de akkor mond neki ha mások is hallják!

2010. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tegyél egy műfaszt a szájába
2010. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
inkább az mint a mentő :D te nem szoktál böfögni?? :D
2010. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18:15 Tömd mög a pofáját, oszt kész :D
2010. jan. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam böfögni, persze csak ha sört iszok. Nincs abban semmi rossz, ha baráti társaságban vagy szvsz.
2010. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha ő büfizik te is tedd azt , mert ha neki szabad neked is :) és a végén még jókat nevettek majd a dolgon :) vonatkozik ez a pukira is :D
2010. jan. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mondod neki kuss4 Dísznó! Nincs moslék!"


Ezen jót röhögtem. És nagyon igaz! Kérdező, megértem, hogy zavar a dolog. Szerintem arra nem megoldás, ha te is böförészni kezdesz, főleg, ha alapból nem szokásod. Kérd meg nyomatékosan, hogy a te jelenlétedben moderálja magát. Ez iszonyatosan gusztustalan.


És most nem arról beszélek, hogy néha kicsusszan egy-egy büfi. Hanem amikor szándékosan, provokatívan műveli. Akkor érdemes elgondolkozni, mennyire becsüli az illető a párját... Ha tudja, hogy a másikat ez zavarja.


A fingra pedig főleg vonatkozik ez. Nekem volt fingós pasim, állandóan berregett a farpofája, ritka ocsmány volt. Az ellenségemnek se kívánok ilyet.


Sok szerencsét, Kérdező! Remélem, jól alakul.


25/N

2010. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!