Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/lányok. Ti hogyan viszonyu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok. Ti hogyan viszonyulnátok ahhoz, ha hozzátok képest jóval idősebb férfi/fiú próbálna ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés

Nem egy konkrét életkorú nőre/lányra gondolok, hanem az adott hölgyhöz képest jóval idősebbre. Pl. 16 éves lánynál 23-27 éves fiú, 19 évesnél 33-38 éves férfi 25 évesnél 42-45, 30 évesnel 50-55 stb.

Zavarna titeket?


2014. nov. 16. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. 30-asként tartózkodom attól, hogy akár csak baráti jelleggel is ismerkedni próbáljak 20 év körüliekkel, mert úgy érzem, hogy baj lehet belőle. Nem tudom, mennyire van bennem a hiba.
2014. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én furának tartanám, és nem érteném, hogy az illető miért pont az én korosztályomban nézelődik.
2014. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen ismerkedtem egy 37 éves férfival, de ő hátrált meg azzal, hogy attól tart később otthagyom őt egy fiatalabb pasiért.
2014. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egész eddigi életemben azt kellett elviselni hogy idős pasik zaklattak, szóval én szóba nem állok már velük.
2014. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nem a számmal lenne a bajom, hogy 40-42 éves az illető, de nem tudom elképzelni, hogy annyira megértenénk egymást egy ilyen korú emberrel, hiszen ő már túl van egy csomó mindenen, én meg még alig kezdtem el élni. De ha nem egy iszonyú komoly, besavanyodott, földhözragadt 40-esről van szó aki ha valamit "rosszul" csinálok akkor azonnal nekiállna prédikálni mit hogyan kellene mert ő már ugyebár mindent tud mert már bejárta ezt az utat, és természetesen nem akarna rávenni a gyerekvállalásra, illetve ha nincs exfelesége közös gyerekkel akkor talán rendben lenne a dolog.
2014. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha az van h en is igy jartam csak az en tirtenetem durvabb: 18 eves lany vok es egy 52 eves ferfi akar "jarni" velem...azt mondta h imad jo a testem h csak nekem udvarol stb...de egyertelmu h az en esetemben csak a szexre hajt...hat en nem foglalkozom vele illetve megemlitettem neki h iszonyu nagy korkulonbseg van koztunk...stb stb..
2014. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is jobban tetszettek az idősebb pasik.
2014. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
A cdajok buknak az idősebb pasikra. Vajon miért...
2014. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Aradiné Judit válasza:
egyátalán nem zavarna sőt ha nem néz ki annyinak akkor még akár több is lehet...!!!
2014. nov. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem a kor nem érdekel, csak érezzem, hogy komolyan vesz és nem csak szexre kellek. Mondjuk addig úgysem szexelek senkivel, amíg ebben biztosra nem megyek.
2014. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!