Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány már egy hete bizonyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány már egy hete bizonytalankodik és nem tudja eldönteni, hogy akar e tőlem valamit vagy sem. Érdemes, hogy várjak még rá vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 17:05
 1/7 SzakálLiliána:D válasza:
Hááát... Attól függ. Ha ezen a bizonyos lányon egy kicsit is látszik, hogy tetszel neki, és ha neked komolyan tetszik ne hagyd! Lehet hogy csak nem akarja hogy könnyen megszerezzék. Az is lehet van valaki más is aki benn van a képben. De ha nagyon szeretnéd inkább harcolj érte ne pedig várj csak a döntésére. És az idő múlásával majd csak kiderül.:)
2014. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem egy fél hetet még nyugodtan várhatsz.Aztán megkérdezed, hogy döntésre jutott-e, és ha nem, akkor hagyod.
2014. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár én nő vagyok, de nem várnék. Ha valakinek ennyi ideig kell gondolkoznia azon, hogy akar-e engem, akkor már megette a fene az egészet!
2014. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. nov. 16. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit csinál? hogy bizonyítalanodik?
2014. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy egyszerűen ő sem érti miért de van benne egy kis bizonytalanság és nem tudja eldönteni, hogy együtt akar e lenni velem vagy sem.
2014. nov. 16. 17:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd, nem a te embered. Keress mást.
2014. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!