Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,egy suliba jártunk,csak láttam őt élőben,nem beszéltem még vele. Nyár óta facen beszélünk szinte minden nap,kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Múltkor 2-3 hétig nem beszéltünk,de egyik nap rámírt. Előtte is tetszett,próbáltam tudtára adni,hogy mit érzek,de ő azt mondta,hogy nem áll még készen a szerelemre. Viszont mostanában nagyon hangoztatja,hogy kéne már neki barátnő,meg szíveket küld. Viszont van,amikor rossz kedve lesz,akkor bunkó vele. És egy gond van,ő 7.es én meg 9.

Kérlek ne kezdjétek,hogy "jaj netes kapcsolat" mert mindketten félénkek vagyunk,és így könnyebb beszélni. :)



2014. okt. 31. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Suliban szoktatok talalkozni, beszelgetni?
2014. nov. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem.
2014. nov. 1. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!