Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, felejtsem el, vagy próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Üzengettem 3 hónapig a szomszéd lánnyal, akinek párja van, de nem jó a kapcsolat köztük. Semmi konkrét dolog nem történt, ő abba akarta hagyni az írást párszor, de sodródtunk, és ez sosem sikerült. Odáig jutottunk, hogy beleszerettem. Szinte mindent megtudtam róla (3 hónap, napi több óra levelezés, plusz találkoztunk is párszor, de csak séta). Ő is érez irántam, de nem tudja mit tegyen. Én megelégeltem ezt a bizonytalanságot, és mondtam, hogy fejezzük akkor be, mert itt neki kell dönteni, és láthatóan nem tud. 2 napja nem írunk, de borzasztó hiányzik. Neki is, tudom.

Mit tegyek? Hagyjam, ne írjak rá, ne keressem, vagy mit?

Tanácstalan vagyok. Nem akarok tolakodni, szánalmasan, írogatni. De azt sem, hogy nem írok, és azt higgye nem érdekel már a dolog.


2014. okt. 28. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi értelme csapni a szelet neki, ha párja van. Ha tényleg érdekelnéd, akkor otthagyta volna már rég. Még ha hirtelen, ott is hagyja, akkor is időzített bomba lesz, hogy mikor jön rá, hogy hiányzik neki a régi párja.

Mellesleg ha összejönne veled, egy idő után pedig a te hátad mögött levelezgetne ilyen random nyikhajokkal, akkor örülnél? Én a helyedben keresnék értelmesebbet.

2014. okt. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!