Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok a szemébe nézni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok a szemébe nézni?

Figyelt kérdés

Sokáig önértékelési problémákkal küzdöttem, ami annyira súlyos volt hogy nem bírtam az emberek szemébe nézni. Ez még mindig nem múlt el teljesen, főleg ha fiúkról van szó. Csak az a gond, hogy már van barátom, és vele se vagyok képes fenntartani a szemkontaktust, egyszerűen zavarba jövök tőle. Ez viszont elég ciki dolog. Más is volt már így? Mit tehetnék hogy elmúljon?

18L



2014. nov. 16. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Önértékelési problémákkal küszködő emberek, ha egyenesek, és őszinték simán a másik ember szemébe tudnak nézni.
2014. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor más lehet a probléma. Nem vagyok őszintétlen és nincs rejtegetnivalóm.
2014. nov. 16. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első óriásit téved.
2014. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nehéz, de lehet fejlődni. többet kell társaságba járni. jobban kell bízni magadba és szép lassan javulni fog.
2014. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

nincs pénzeee :D:D:D

2014. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocs az előző kommentet nem ide akartam, csak már annyi tab van nyitva hogy elvesztem.
2014. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!