Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megtudnátok csalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtudnátok csalni a barátotokat/barátnőtöket? Szerintetek mennyire normális ez? és beletudnátok nézni a másik szemébe azután hogy előző este mással feküdtetek le?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs barátom,de ha lenne biztos,hogy nem csalnám meg.
2014. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyáltalán nem normális.

És nem.

2014. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Volt,akit megtudtam volna,de nem tettem.Inkább gyorsan szakítottam és pár nap után már mással feküdtem le.
2014. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudnám megcsalni, hiszen én is eléggé elítélem a megcsalást. Ha az ember valakihez, úgymond, hozzáköti magát, de kacsintgasson már másnak is. Szerintem.
2014. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hát én csak csókkal csaltam meg, mondjuk akkor abban a buliban 3 különböző sráccal is csókolóztam:D am nem normális. bele tudtam nézni a szemébe, és korrekten elmondtam, h megcsaltam.

mert én úgy vagyok vele, h ha valaki megcsalja a másikat, akk ismerje be, ez a minimum. utána persze szakítottunk, de így legalább tudtuk mindketten, hogy miért

2014. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem normális dolog megcsalni.

De nem azért, ez hogy merült fel benned?? :D

2014. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ugy hogy szerintem az emberek többsége egy gerinctelen patkány és nem volna lelkiismeret furdalása ha megtenné :/
2014. jan. 5. 15:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Simán.

Volt is rá példa,de mivel távkapcsolat volt nem igazán számított.

Tudod ha nem egyezik az irányitó szám akkor nem számít.

És mivel ő is megcsalt nem volt probléma a szemébe nézéssel.

2016. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én annyira nem hogy volt egy lány aki tetszett de nem volt/van esélyen nála ennek ellenére 3* lehetett volna barátnőm de nem mentem bele mert őt szerettem/szeretem:(


<3

2017. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Denta válasza:
9/10-es godzilla elolvasta ezt a sz@rt és és szívrohamot kapott
2022. jan. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!