Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal? Működhet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal? Működhet? 20/L

Figyelt kérdés
Van egy barátom (haver!), sose néztünk úgy egymásra, de most úgy alakult, hogy egy buli után-józanon- lefeküdtünk. Nagyon jó volt, és az a kérdés, barátok legyünk extrákkal/extrák nélkül. Működhet? Esetleg tapasztalatok?

2014. nov. 16. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Működik!
2014. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Mi lenne, ha egyszerűen csak megpróbálnátok?

Ha egyszer ment, biztos menne még párszor.

2014. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha már volt köztetek szex akkor a barátság is oda, ami volt. Most már vagy szexpartnerként tekkintetek magatokra vagy összejöttök.
2014. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Múkodj. MNúkodj! Múúkodj!


Mostmár működhet.

2014. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Ha képbe kerül a szex, akkor az már nem barátság.
2014. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Egy fiu barat akkor is barat ha beteszi " :D
2014. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
82%

Az egyik fél mindig többet akar majd. Főleg, ha jól működik, nem kell több egy kapcsolathoz, szerettek együtt lenni, testi vonzalom is van. A többi már csak idő kérdése.

Saját tapasztalatból mondom. Velem is megtörtént, a lány többet akart tőlem, én kereken megmondtam a véleményem, hogy nekem ennyi elég. Nem akarok kapcsolatot. Majd mikor ráunt a folytonos próbálkozásra, bejelentette, hogy ennyi. Maradjunk csak barátok. Akkor bennem merült fel, hogy na ne. Folytassuk. Végül félév extrákból lett egy másfél éves szuper kapcsolat. Életem eddig legjobb kapcsolata. Mostanra szétmentünk, sajnos ketté váltak útjaink. De a barátságunk megmaradt azóta is. 23F

2014. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pánczél válasza:
Működik! nekem is van ilyen. 17/F
2014. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az ilyen kapcsolatokban az egyik fél mindig többet szeretne. Az elején megbeszélitek h csak szex és más semmi, csak amikor elindul az érzelemlavina onnantól nincs megállás. Tapasztalatból írom. Az elején tisztáztuk, vagyis ő akarta hogy csak erről szóljon. Én meg reménykedtem hogy majd idővel megváltoznak az érzései. Később kiderült hogy volt egy csalódása és amiatt nem tud megbízni senkiben. Most ott tartok h beleszerettem és nagyon fáj. Nem haragszom rá csak magamra. Az idő minden sebet begyógyít csak sokáig tart. Tanulság az hogy az ilyenfajta játszadozunk egymással kapcsolat nem nekem való, és nem fogom kipróbálni még egyszer. Nem bántam meg, de jó iskola volt
2015. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!