Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a legjobb barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a legjobb barátomat, de közben van párom, aki nem mutatja hogy szeret. Nem tudom, mi a jó döntés? (Bővebben lent, köszönöm annak, aki válaszol! )

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb barátomat tavaly nyár óta ismerem, itt legyen Peti. Petivel az elejétől fogva volt köztünk egy bizonyos vonzalom./én az első látás után megőrültem érte./ Még tavaly, miután megismerkedtünk elhívott bulizni, 1 hónapja ismertük már egymást és nagyon jóba voltunk. Akkor szakitottam az akkori barátommal. Peti 4 évvel idősebb nálam. Szóval amikor buliztunk, a kelleténél többet ittunk. Az egész életem egyik legjobb estéje volt, ugyanis megcsókolt, aztán egész este kevertünk meg együtt voltunk. Reggel kicsit másnaposan ébredten, és délután írtam neki hogy maradjunk barátok, és hogy ne hagyjuk hogy ez befolyásolja a kapcsolatunkat. Inkább voltam csak a barátja minthogy elveszítsem...


Petivel azóta is nagyon jóba vagyunk, de ha találkozunk mindig flörtöl, legalábbis úgy jön le. Szóval a mostani párom legyen Béla. Béla 3 évvel idősebb nálam, egyetemista. Ideje nulla. Mivel már nem voltam szűz, 3 hét után feküdtünk le, mert akkor nagyon oda volt értem, vagyis ÉREZTEM hogy szerelmes. De most, másfél hónap után úgy érzem semmi. Mindig kedvtelen, nem tudom mit gondol, szeret e. Van hogy inkább a haverjaival találkozik (ez oké, de így sincs ideje rám, heti 1-2 alkalom, ált. 2 óra).


Na most, Petit is szeretem, nincs hogy ne gondolnék rá, pillangók vannak a hasamban ha látom. Béla, meg szerintem már le se sz'rja a kapcsolatot. Szerintetek mit tegyek.?



2014. okt. 20. 18:46
 1/4 anonim válasza:
100%
Legyél szzal, akit szeretsz, és aki Téged is szeret. Ne pazarold olyanra az idődet és az energiádat, aki ezt nem érdemli meg. Ennyire egyszerű.
2014. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is szakíts "Bélával":)) Aki ha van egy kis ideje és azt is a haverjaival tölti annak semmi jövője, és azért meg ne legyetek együtt,hogy egymás idejét pazaroljátok.

Másodszor pedig, attól még, hogy összejössz " Petivel nem fog a kapcsolatotok elromlani, ha ő is flörtölget és megcsókolt azon a bizonyos estén akkor biztosan többet érez mint barátság. Szóval szerintem vele le kéne ülnöd és beszélgetni vele erről, hogy mi a helyzet, vagy csak célozgatni, hogy szakítottam a barátommal és onnan úgyis elkezdenétek erről beszélgetni.:)

2014. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ON: Béla lapát!

OFF: Nekem is van egy Bélám meg egy Petim, és én is pont ezen agyalok amin te.

Èn a Petimmel fél éve vagyok jóban, tegnapelött este történt az elsö csók amit több követett és azota nem tudom kiverni a fejemböl. Èrzem rajta, hogy kedvel, talán szeret, gyengéd hozzám, amit a Bélámról nem lehet elmondani. Hideg és távolságtartó velem, de én szeretem. De azt a szeretetet szerelmet amire vágyom töle soha nem fogom megkapni, és nem is kaptam meg, csak a rózsaszín köd az elején elvette az eszemet.

Szerintem csináljuk azt, hogy szakítsunk a Bélákkal, de a Petiknek ne újságoljuk el azonnal, hanem a viselkedésünkböl jöjjenek rá.

Mert ha szakítás után rögtön rohanunk hozzájuk akkor lehet nyomásként élik meg, vagy ilyesmi. Szóval azt én részemröl nem kockáztatnám meg, annál jobban bírom Petit. Hajjjaj, bírom? Meg vagyok érte veszve.

2014. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

FEJLEMÉNYEK.:

Bélát dobtam, elvileg petivel pénteken találkozunk :)

2014. okt. 21. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!