Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyit kell minimálisan keresnie egy ilyen külsejű pasinak, ahhoz, hogy szép barátnője legyen?

Figyelt kérdés
24 éves, kifejezettem jóképű : arcra 10/8-9, testre majdnem tökéletes, 4 éve kondizik napi rendszerességgel, szálkás a teste, széles a válla, kocka hasa van stb. testre 10/9-10 majdnem tökéletes. A pénisze 19 cm, és esztétikus, jó az ágyban, 40-60 percig is bír egy menetet
2014. nov. 17. 12:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
..l..
2014. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Annyit, hogy azzal a barátnővel tudjon ismerkedni, el tudjanak menni ide-oda stb.
2014. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Noydra ***** válasza:
Olyan 0-2millió között valamennyit.
2014. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
"40-60 percig is bír egy menetet" innen látszik, hogy még kisfiú vagy és tapasztalatlan! ;) a személyibe beírt dátum jelentéktelen, az számít, hogy mi van belül...a szép barátnőhöz pedig jó külső mellett nem kell pénz csak elég értelem, hogy a közelébe kerülj és maradni is tudj!
2014. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 kendrazoltan ***** válasza:
Ha eltartatod magad egy erős 60-as gazdag hölggyel, akkor semennyit... xD
2014. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

és szerény is vagy? :D


19 cm? Az nem túlzás kicsit?

Küldj képet privibe mármint nem farkadról hanem rólad.

Nálam nem számít a pénz csak legyen annyi hogy ne tőlem kéregessél meg néha meghívhatod a nőt egy italra stb..

2014. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A leírás alapján nekem nem számítana mennyit keres.


Mert aki ennyire sokra tartja a külsőt, ott valószínű hogy kevés a belső. Olyan meg nem kell akivel nem lehet tartalmasan beszélgetni...

25+

2014. nov. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nagy az arcod szoval sokat mrt nem maradna melletted senki
2014. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hát igen aki a farka méretével dicsekszik az belül elég uncsi lehet vagy üres..

de ki tudja az ágyba még jól jönnél..de csak ott. ;) :)

2014. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Mihez viszonyatva mondod, hogy 10/9-10?

Tényleg látszik, hogy még éretlen vagy. Egy normális, érett ember tudja, hogy minden embernek más az ideálja, ezért nem is lehet kijelenteni általánosságban, hogy ő hanyas egy skálán, mert ilyen nincs. Mindenki mást szeret.

Farokmérettel dicsekedni -szerintem- undorító. Az én szememben csak kevesebb leszel, ha erre kényszert érzel, hogy feltüntesd. Senki nem az miatt fog téged választani, mert neked nagyobb. És egyébként is, a nagy rosszabb, mint a kicsi. :)

40-60 percig bírod...méred közben, vagy mi? Egyébként ez sem jelent előnyt. Én pl. utálom a hosszú meneteket.

2014. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!