Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viseled/viselnéd el, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseled/viselnéd el, ha a párod legjobb barátja egy lány lenne?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van konkrét esete, szívesen várom! :)

Én jelenleg ebben a helyzetben vagyok és őszintén megmondva nagyon nehéz.


Köszi, ha írtok.


2014. nov. 17. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt, és ráment a kapcsolatunk, mert mikor össze jöttünk a csaj mindenféle hüly.eséget kitalált rólam. Az akkori exem az elején nem hitt neki, de egyre jobban nyomta azt a dumát rólam az a nő. A végén már neki hitt, én meg szakítottam, össze is jöttek... no commet...
2014. nov. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Volt már ilyen, nem éreztem problémának. - egy férfi
2014. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy ki az és hogyan viselkednek egymással.

Ha egy egyedülálló lány, akiről tudni, hogy ezer éve az én párommal akar már összejönni, de nem jött össze neki, csak megmaradt barát szinten, akkor nyilván nem jól viselném.

Eddig egy barátomnak volt lány a legjobb barátnője. De annyira egyértelmű volt, hogy ők sose akartak, akarnak egymástól semmit sem, hogy nem okozott gondolt. Sőt, amikor megismerkedtünk, akkor hanyagolta is miattam kicsit, és még én mondtam neki, hogy nyugodtan csináljanak kettesben programot, ne legyen az, hogy most miattam nem találkoznak :)

Szóval szerintem lehet érezni, hogy mikor van gond és mikor nincs.

2014. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátom egy srác, és a páromat nem zavarja. Neki ha nem is a legjobb, de egy hozzá nagyon közleálló barátja az egyik exe(!). Végképp nem zavar, én is kedvelem azt a lányt, aludt már nálunk, voltunk már kint együtt... :)
2014. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es! nem gondolod hogy az amit csináltok kissé beteges?
2014. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Négyes! Ez szerintem is furcsa egy picit. De ha Nektek ez így megfelel... :)


A párod mennyi időt volt együtt azzal a lánnyal?

2014. nov. 17. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelkileg közelebb állna hozzá, mint én, akkor sehogy nem viselném el.
2014. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

4 évig jártak még tinikorukban. De már jó ideje nincs köztük semmi. Csak épp barátságban váltak el, és meg is maradtak barátoknak.

2014. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!