Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem miért nem működött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem miért nem működött?

Figyelt kérdés
Egy helyen dolgozunk és volt egy srác akivel,együtt voltunk pár hónapig, de nem volt nyilvános ez az egész dolog.Egy ideig nem zavart, találkoztunk munkán kívül is, viszont ahogy telt az idő ez zavarni kezdett engem , meg is mondtam és mindig csak hitegett, meg h kezd megszeretni bla bla. Utólag már tudom , hogy ennyire voltam neki jó, aminek az okát nem tudom, mert nem tartom magam csúnyának, barátságos vagyok,mosolygós, kedves. Ezután én megmondtam neki hogy ez igy nem megy, hagyjuk abba.Gyors pár hétre rá talált magának egy másik lányt, akivel persze már nyilvános lett a kapcsolata. A vicc még az hogy szexelni ugyan úgy akar velem, és folyton teszi a szépet, meg h ő nem is szereti azt a lányt stb. Igazából azt nem értem, hogy akkor azzal a lánnyal miért van együtt.?Nem az a típus vagyok ,aki éjjel nappal a párjával szeretni lenni, nem is csináltam semmi olyan dolgot, hogy okot adtam volna erre.Ha figyelmen kívül hagyom őt, és nem sokat beszélek vele, akkor elkezd piszkálni,beszólogatni ,nem durvát persze...Viszont ha hagyom magam, akkor eljátsza a szépet jót, nagyon kedves stb. És utálom ezt, mert közös a munkahely,és már kikészít ...
2014. nov. 17. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan pasi, aki mindenkit csak megdönteni akar. Nagyon fáj, tudom. A legtöbb nő már érzett hasonlót. De az idő gyógyít. Felejtsd el. Még mindig együtt dolgoztok?
2014. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, igen még mindig együtt. Nagyon szeretek ott dolgozni, jó a csapat,és egy ilyen miatt nem fogom ott hagyni a munkát. És igen csak az fáj,hogy nem volt őszinte hozzám, mert szerintem meg lehet beszélni az elején hogy ki mit akar a másiktól. De ő sokáig csak hitegett, hogy már érez irántam stb stb. Az a baj, hogy ez áprilisban kezdődött és úgy érzem még most sincs vége.Egyszerűen nem hagy békén,ha vége a munkának haza akar vinni stb. Sajnos volt h igent mondtam rá, és azért is nehéz nekem ezt lezárni,mert anno és éreztem iránta..És igen ilyen típus,se nem hűséges, se nem őszinte.De próbálom kiverni a fejemből, remélem az idő segít. Egyébként az ilyen típusú pasiknak ez miért jó?Megfognak ők valaha is változni?
2014. nov. 17. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!