Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A minap szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A minap szakított velem a barátnőm, de ő mégis találkozni akar?

Figyelt kérdés
A minap szakított velem a barátnőm, mert már nem érzi ugyan azt, mint régen, konkrétan már nem szerelmes belém. Ennek ellenére küldött egy visszahívót és azt mondta hogy egy szivet akart küldeni csak nincs pénz a telóján. Volt szó arról, hogy utoljára találkozunk, de a helyzeten nem tudom változtatni. Megkérdezte, hogy akkor most találkozunk-e. Na most erre mi lett volna a legjobb válasz (azt mondtam, hogy még nemtudom) ? Nem hinném, hogy jó ötlet erőltetni ezt a dolgot, hisz megmondta, hogy nem szerelmes belém és őnála ez elég komolynak számít. Viszont feladni sem akarom, ami nem egyenlő azzal, hogy másnap amikor Ő kéri mengyek is találkozni vele. Szerintem várnom kéne pár hetet, de ha esetleg töbször is előfordul ez az eset és később pedig már m1 lesz, mert azthitte, hogy elfelejtettem, mert egyszer sem találkoztam vele amikor kérte...akkor milesz? (Már, ha lesz még ilyen.) Néhány segítő válasz jólesne, mert elég tanácstalan vagyok, hogy most akkor hogyan is kéne csinálni.

2014. nov. 16. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

It's a trap!


Oda ne menj, vagy ha igen eleinte rejtekhelyről figyelj, és végig állj készen a futásra. Mert könnyen lehet, hogy ott lesz vele 3 benga állat és el lesz intézve a TB ellátásod egy évre.

2014. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oda ne menj. Ha visszamész hozzá, csak rosszul jöhetsz ki belőle. Szakítottatok, ezt el kell fogadni.
2014. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
legyél határozott és mondd meg neki, hogy szakítottatok, nem akarsz vele többet találkozni. ha már egyszer ő szakított veled, akkor ne akarjon már ugráltatni, legyen tartásod. mondd meg h ennyi volt, nem akarsz már vele találkozni, majd találsz valaki mást.
2014. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem talalkozz vele mindenfelekeppen ha egy lany szakit de utana mar hiv is h talalkozzatok akkor meg lat eselyt es hianyzol neki legalbbis magambol kiindulva
2014. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne hallgass a 4-esre, ha szakított, akkor biztos meg volt az oka. ne hagyd h szórakozzon veled, van más csaj rajta kívül, ne legyél ennek az egynek a lábtörlője.


25F

2014. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes, mindenesetre szerintem egy tisztázást megér. Ő is hibázhatott, és rájött, hogy mégis jó volt veled, vagy ki tudja. Én lehet, hogy adnék neki egy esélyt legalább a beszélgetésre, aztán ha végképp nem megy, akkor azt mondanám, hogy bocs, de nem.
2014. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. Nem találkozok vele szerintem. Kívárom, hogy lesz e következő alkalom és akkor már jobban belegondolok vagy megbeszélem vele, hogy hogyan is van ez?
2014. nov. 16. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Te szereted ot? Ha igen akkor talalkozz vele minel hamarabb es beszeljetek meg, nem hiaba kert talalkozot
2014. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!