Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engednétek hogy bent legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek hogy bent legyen a pasitok amikor megvizsgál a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 00:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
nem. de elsem vinném magammal. mégis minek?
2010. jan. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet, hogy megengedném.
2010. jan. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy baj van azt az orvos dönti el. A nőgyógyászati vizsgálaton a férjnek semmi keresnivalója nincs.Ha az orvosnak közölni valója van majd megteszi.
2010. jan. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
mi a jó francnak??
2010. jan. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk jelzi azt is, hogy milyen kapcsolatban vagy vele.

Ha csak "arra" kell - akkor tényleg miért engednéd be?

Ez egy bizalmas helyzet, akkor semmi keresnivalója ott.

2010. jan. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
:D a barátoddal nem vagy bizalmas helyzetben?
2010. jan. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
én szeretném ha az enyém ott lenne. de ahol én voltam, ott nem engedték meg.
2010. jan. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Én még nem hallottam olyan nőgyógyászatról, ahol a vizsgálat alatt az orvoson és a páciensen kívül bárki bent lehetett volna. Még az asszisztens, de ő is a szomszéd helyiségben.

Egyébként én ha lehetne sem szeretném. Jól esik, ha elkísér a rendelésre, de úgy a jó, ha ajtón kívül megvár.

2010. jan. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
engem eléggé zavar hogy a páromnak nőgyógyászhoz kell mennie, és szerintem annyit megérdemelnék hogy bent legyek. eddig egyszer kísértem el, ő is szerette volna ha bent vagyok, de az asszisztens küldött ki, nem az orvos. de az is bunkó volt.
2010. jan. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A párom márt volt velem sima vizsgálaton,de nem akart bejönni a vizsálóba,de szerintem nem is engedték volna meg.De ha pl.baba ultrahangra mennék,akkor biztosan beengednék és ő is kíváncsi lennék.Ha baj van akkor biztosan szívesen a párjukkal mennek a fiúk, hogy melletük legyen és támogassa.
2010. jan. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!