Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kiborultam, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiborultam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Menstruálok, és ilyenkor eléggé hisztis vagyok, tegnap is ez történt, a barátomnak hisztiztrm, aki épp elég rossz passzban volt. Kértem hogy öleljen meg, visszautasított, hogy hagyjam őt tévézni, nem kívánsi a hisztimre. Itt eltört nálam a mécses, kiborultam és azzal állított le, hogy megszorította úgy a csuklómat, hogy lerogytam a földre. Most szörnyen érzem magam, én vagyok a hibás?

2014. nov. 19. 11:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A kezem mára kék zöld folt...
2014. nov. 19. 11:32
 2/16 anonim ***** válasza:

te annyiban vagy hibás, hogy hisztiztél (mondjuk a hormonok közre játszottak, de akkor is uralkodnod kellene magadon)


a barátod meg erőszakos...mi az, hogy megszorítja a csuklód???


ezt szerintem minél előbb beszéljétek meg (lehetőleg az után miután elmúlt a menstruációd és nem vagy hisztis állapotodban)...de vesd össze a többi cselekedetével ezt...és gondold végig, biztos megéri e vele maradnod ezek után...

2014. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A cirkusz felesleges volt de mint tudjuk a nők ilyenkor hisztisek viszont az hogy megszórítsa a kezed...részéről nem volt szép.
2014. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt nem mertem leírni, hogy miután a földön voltam, kicsit belém is rúgott. A combombál.
2014. nov. 19. 11:36
 5/16 anonim ***** válasza:
menthetetlen vagy
2014. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
ilyenkor áldom a szerencsémet hogy a barátnőm sosem hisztizik a kanócos hét alatt... valszeg nem akart bántani, csak annyira felhúztad hogy elkapta a kezed
2014. nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
belédrúgott??!! és még vele vagy??!!!
2014. nov. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kendrazoltan ***** válasza:

ha ilyesmi volt, az talán kicsit túlzás volt részéről...


https://www.youtube.com/watch?v=T1rsEP80rtw

2014. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

beléd rúgott? :O

én a helyedben baromi gyorsan menekülnék...mert ha nem érti meg, hogy neked ilyenkor szükséged van egy ölelésre meg hisztis, érzékenyebb vagy és így reagál akkor ki tudja mi lesz később...én a helyedben nem várnám meg a folytatást...

2014. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szakíts
2014. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!