Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami hiányzik a szexből....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami hiányzik a szexből. Nem szeretem eléggé?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt a párommal mindketten sokat dolgozunk így csak hétvégén jut idő egymásra, de sajnos akkor sincsenek közös programok, mert ő nem szeret kimozdulni így legtöbbször csak otthon tespedünk. Már többször szóvá tettem, hogy elmehetnénk valahová lehetne valami közös program. Még fiatalok vagyunk nekem unalmas mindig otthon ülni és filmet nézni vagy szexelni. Ő szeret csókolgat, ölelget és mindig kezdeményezi a szexet, amibe bele is megyek, mert közben megjön a kedvem, ha előtte nem is volt, de sosem olyan amilyennek elképzelem vagy várom. Habár huszonévesek vagyunk nekem ő a második kapcsolatom és a komolyabb is, úgy érzem valami hiányzik a szex egyáltalán nem olyan csodálatos amilyennek sokan elmondják és arra is gondoltam, hogy talán nem vagyok belé elég szerelmes és ezért nem jó vele. Elmondása szerint ő még senkivel sem élvezte a szexet jobban, mint a pettinget pedig már több nővel volt dolga. Én viszont egyiket sem élvezem annyira vele. Persze ezt nem mondtam neki, de rosszul esett, hogy nála a "senki"-be én is beletartozom. Lehet, hogy nem passzolunk össze? Ő velem tervezi a jövőt és a családot, de én egyáltalán nem érzem azt, hogy vele fogom leélni az életem. :( Ez azt jelentené, hogy mégsem szeretem annyira? Nem is tudom hogyan beszélhetném meg vele, mert ezek olyan dolgok, amikről egyikünk sem tehet.
2014. nov. 19. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy neked ez így hosszútávon nem lesz jó és a kapcsolat érdekében szeretnéd ha kompromisszumokat kötnétek, ne mindig az legyen amit ő akar.
2014. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell a szexet túlmisztifikálni.

Van amikor olyan erőltetett, és van amikor elkapjátok a pillanatot, és hú de jó. Mindig nem lehet csodálatos.

Javarészt a férfiak azért kezdeményeznek, mert tudod annak a cuccnak ki kell jönnie, mert ha nem akkor rettenetesen rossz, és ekkor nem az a fő cél, hogy a lány mesevilágba legyen repítve. Ez ilyen. Amíg mennyiségi cél van, addig sok a selejt.

2014. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Belül tudod, hogy ez neked nem jó. Jól írja az első, ne mindig az legyen, amit ő akar.
2014. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor most


1.Rossz lesz neked örökké

2.Melós Józsinak lapát és jöhet helyette Bivaly Bálint a helyi tenyészgyurma

2014. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!