Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha én bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha én bejövök az a, b, c-nek és nekem bejön az d és a d-nek meg az e? Néha azon vagyok hogy felejtsem el de közben hiányzik meg szeretem. Elmondani nem szeretném.14/L

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Cseles vagy, így próbálod velünk megoldatni a matekházit mi? :D
2014. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én, f, amondó vagyok, hogy ha neki úgyis e tetszik, akkor fenébe a d-vel, ha van ott még g, h, i, k, l... :)
2014. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 QueenRavenna ***** válasza:
Azt hittem d-nek a jön be
2014. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bejössz az ABC-nek!?

Legalább ad törzsvásárlói kártyát? :D

2014. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit. Ha a d-dnek más tetszik akkor bukta, ha utána hozzád is pártolna nyilván azért mert e lekoppintotta.
2014. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackSword ***** válasza:
Szerintem ez értelmezhetetlen a Z-n -egész számok halmazán- belül...
2014. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat vártam volna mert ez számomra nagyon fontos.Tisztelet a kivételnek.

Akik normálisan válaszoltak nekik meg köszönöm.

2014. márc. 27. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!