Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban hányszor illik elmenni bulizni egy hónapban mondjuk?

Figyelt kérdés
Barátnőm nem örül ha egy huzamba hétvégenként elmegyek berúgni, szórakozni. Most is elakartam menni de kiakadt, hogy már voltam eleget. Pedig akkor mennék amikor neki nem jó így nem vesztünk egymás idejéből.
2014. nov. 19. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked nem való kapcsolat bocs! Döntsd el, hogy a barátnőddel akarsz lenni, vagy piálni! Mindenesetre viselkedésed erős érettlenségre vall.
2014. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nőkkel csak a baj van...
2014. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazad van 1-es!
2014. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem tűrném, ha a csajom bulizna...
2014. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hany eves vagy, de ahogy olvasom, te meg kiakarod elni magad. Ha igy van, akkor vagy olyan bararnot keress aki szinten igy erez, vagy pedig legyel egyedul.

Se en, sem a parom nem vagyunk bulizosak, kapcsoaltunk elott sem voltunk. Ha elmennek valamerre, vele mennek. En nem erzem azt hogy minden hetvegen buli kell ahoz hogy jol erezzuk magunkat.

Ha baratnod van akkor tudnod kell ra is idot szanni, es eleg komolynak lenni ahoz hogy ne a pia meg a buli legyen a fontos.

Felre ertes ne essen, nem azt mondom hovy neha nem oke, de ez igy nem jo, es igaza van a parodnak.

A kerdesre valaszolva meg mondjuk egy honapban egyszer menj el, az ugy rendben.

2014. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!