Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegen találkozni, jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegen találkozni, jó ötlet?

Figyelt kérdés

Megfáztam, ma hőemelkedésem volt, az orrom az brutálisan folyik. Tegnap kezdődött az egész, aludni nem tudok.

A barátom tudja, hogy ma milyen rosszul vagyok, és közölte, hogy ha ilyen állapotban leszek holnap is, akkor nem találkozunk.

Én viszont nagyon szeretnék vele, mivel amúgyis csak pár órára találkoznánk.

Az orrfolyáson és tüsszögésen kívül nem érzem rosszul magam(neki is folyik az orra).

A holnapon kívül pénteken tudnánk találkozni pár órára, hétvégén meg nem, így én nagyon szeretnék vele találkozni, de ismerem milyen makacs...ha ő azt mondja, hogy maradjak otthon, le fogja fújni a találkozást.

Én vagyok túl erőszakos, vagy igazam van, hogy még ígyis szeretnék vele találkozni?


2014. nov. 19. 22:27
 1/4 RRR ***** válasza:

ilyen fikásan,betegen hagyd most ki a talit

ne erőltesd

2014. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi így is találkozunk. Bár olyankor inkább csak beszélgetünk (többnyire) :)
2014. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha találkoztok, akkor így és 3 méter távolságra:

[link]

2014. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt jól megmondta. Mi fél éve voltunk együtt kb., mikor barátom elkapott egy brutál vírust. 38 fokos láz, száj-, ínygyulladás, orrfolyás. Pont leszrtam, hogy elkaphatom, három napig nála dekkoltam, ápolgattam, főztem neki, stb. Szerintem ez alap. Vagy mi lesz, ha köhög/náthás valamelyikőtök, csóktilalom, vagy maszk? Ugyan már, kicsit hisztis a barátod.
2014. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!