Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó ötlet találkozni egy...

Jó ötlet találkozni egy lánnyal aki am egyáltalán nem tetszik, viszont mások szerint "így sikerülni kikerekednem az otthon savanyodástól"?

Figyelt kérdés

Én ezt teljesen ellenzem mert ez akkor randinak számítana viszont tudom hogy nekem egyáltalán nem jönne ő be.

És szerintem ő ezt félreértené ha elhívnám.

Más meg azt mondja hogy "legalább kimozdulnál otthonról és tudnál emberekkel ismerkedni"

De vajon mi lenne ebből ha én viszont bejövök ennek a lánynak..de ezt elvileg meg lehet beszélni hogy csak azért találkozunk mert nekem barátkoznom kell valakivel.

Vélemény?


2014. okt. 19. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet. Egyenesen szánalmas.

Hagyd békén szegény lányt, vagy csakis barátilag találkozz vele, és szögezd ezt le!

2014. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:
jellemtelenség !
2014. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan találkozz vele, sőt!


Nem kell az 1. alkalommal tisztázni, de a 2. 3.-nál már kellene és mégis voltál valakivel...

2014. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na..ne hullyogjatok le elsők én is pont így gondolom de gondoltam megkérdezlek titeket is..am anyám szerint is kéne ezt csinálnom..
2014. okt. 19. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el a lánnyal, most ha egyszer találkoztok még nem jelent semmit. Különben is nekem azokból az ismerkedéseimből nem lett semmi, akik nagyon tetszettek, akikkel fenntartással voltam végül azokkal tudtam egy hullámhosszra kerülni és jót beszélgetni. Adj egy esélyt, lehet olyan jópofa lesz, magával ragadó hogy egész másképp fogod látni, mint igy ismeretlenül. Ha meg nem lesz utána se megfelelő még normális módon megbeszélhetitek, hogy csak barátként találkozgassatok.
2014. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!