Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha katona lesz vége a boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha katona lesz vége a boldog közös életnek?

Figyelt kérdés

Azt terveztük, hogy összeköltözünk és együtt fogunk élni végre, a gimi után.

Ha ő katonának vonul, ennek a tervnek vége? Nem értek ehhez, hogyan is működik a katonaság.

De ha elmegy katonának szinte soha nem lesz itthon és alig lesz közös életünk?

Valaki valamilyen tapasztalat?


2014. nov. 20. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs már sorkatonaság. Ha hivatásként tervezi, akkor megy csak el, de akkor valóban lehet gond, no meg érdemes is meggondolnod, hogy terveznél-e agresszív emberrel közös életet.
2014. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy külföldre is megy vagy csak itthon marad. Mert akkor reggel munka és utána meg jön haza.
2014. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő külföldre is akar menni...
2014. nov. 20. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem felejtsd el. Szeretnéd az életed olyannal leélni, akinek az életcélja másokat gyilkolni?
2014. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Több ismerősöm is van, aki hivatásos katona.

Hosszú szolgálatok, sokszor éjjel is, sok le nem vezettet energia,,,mindegyik össze vissza csalja a párját,a laktanyán belül,,,biztos nem mindenki ilyen, de én ezt tapasztaltam.

2014. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ó istenem :'(
2014. nov. 20. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!