Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy éreztétek hogy szakítani akartok viszont nem akarjátok elveszíteni a másik felet? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Ebben a helyzetben vagyok én is és teljesen tanácstalan vagyok. Szükségem volna pár tanácsra. A lényeg, hogy másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, de már érzem, hogy kezdjük unni egymást, és egyre nagyobb a féltékenység. Az a baj, hogy szeretem és ha szakítanék én is összetörnék, viszont érzem, hogy ez nem működik már. Vele sem vagyok boldog de nélküle sem. Mit tanácsoltok? Hasonló helyzet?


22/F


2014. nov. 17. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már, honnan tudod hogy nélküle nem lennél boldog ha nem is szakítottatok még?

Amúgy meg ami nem megy nem kell erőltetni, még a nyugodt egyedüllét is jobb mint egy boldogtalan párkapcsolat, vegyél egy nagy levegőt, legyél határozott és ha nem érzed hogy ez menthető vagy nem is akarod már megmenteni, akkor szakíts.....hidd el, hogy minden csak szokás kérdése, ahogy egy társhoz, úgy az egyedülléthez is hozzá lehet szokni, van előnye ahogy hátránya is, de előbb-utóbb betölti más az űrt.....

2014. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen gondolatok felmerülnek benned,akkor jobb,ha szakítasz.Inkább előbb,mint utóbb.Minél tovább húzod az időt,utána annál mélyebb poklot jársz meg.Személyes tapasztalat alapján mondom ezt.
2014. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már voltam így illetve velem akart szakítani egy lány, de nem akart elveszíteni. Én egy kedves, odaadó, normális értelmes srác vagyok. Ez a kedvesség kellett volna neki, de nem kapcsolatban, csak úgy hogy legyünk barátok, közben meg mással kur..atta volna magát. Hát azóta, nem is beszéltem már vele, azt se tudom mi van vele. Csak egy rib..ancnak tartom. :)
2014. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 ev utan szakitott velem a baratom. Ha rajtam mulna meg most is egyutt lennek. Mindkettonkben mar a kapcsolat vege fele megfogalmazodtak a dolgok, de csak neki volt batorsaga kimondani. Aznap osszeestem, beszelni nem tudtam a sirastol. Apukammal rettentoen jo a kapcsolatom, es nagyon meg tudott nyugtatni. 3 honap utan ereztem "buntelennek" a pasizast.

A kapcsolatunk zatonyrafutasanak oka az volt, hogy nagyon nem voltunk egyformak.. De ez mind hozzaalass, ertekrendben nyilvanult meg ami elegge fontos.

20/l

2014. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha már ilyenek megfogalmazódtak benned, akkor az lenne a jobb megoldás, ha szakítanátok. Sosem könnyű ezt meglépni és iszonyú rossz lesz utána egy ideig (emiatt ne "csábulj el" és írj majd rá fb-on/hívd fel telefonon), de hosszútávon (főleg ilyen fiatalon még annyi emberrel megismerkedhettek) ez a jobb. De aztán majd jön valaki új, valószínűleg amikor a legkevésbé számítasz rá és tök jó lesz újra átélni a rózsaszín köd effektust. :)
2014. nov. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen volt, és szakíts vele.
2014. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de miért unod őt
2014. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!