Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, változtatok már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, változtatok már meg azért, hogy összejöjjetek egy lánnyal?

Figyelt kérdés
HA igen, akkor utólag megbántátok?Milyenek voltatok előtte és milyenek lettetek utána?Gondolok én most nagyobb változásra, például szerényből ---> egoistává, stb...Sorolhatnék még fel példákat, de nincsen kedvem hozzá.
2014. nov. 20. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem és nem is tennék ilyet soha. Akkor már nem önmagamért szeretne. Én meg nem akarok olyan kedvében járni előre, amiből aztán lehet semmi se lesz.
2014. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az emberek nem változnak. Tanuld már meg!
2014. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én változtam meg egy lányért.

Az eredmény leszarta, hogy érte megváltoztam. :)

2014. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én próbáltam volna, de nem könnyű
2014. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én csakis magam miatt szeretnék változni. én úgy gondolom ez tetszeni fog neki és másoknak is. pluszmotivációnak jó :)

én leginkább szeretném elhagyni a szorongásom, önmagam adni, emberekkel jobban bánni, nem csak érzelmesnek lenni, hanem empatikusnak is... megismerni magam, stb... ilyen személyiségfejlődésen szeretnék átmenni. eléggé tapasztalatlan vagyok sajnos minden téren :/

2014. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!