Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha ti olyan jóban vagytok egy lánnyal, hogy majdnem hogy összejöjjetek, mégis miért hagynátok ott és távolodtok el tőle?

Figyelt kérdés

2014. nov. 14. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Mert egy barátság többet ér, mint a szerelem.
2014. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ebben a helyzetben vagyok, majdnem összejöttünk de mindent elrontottam és emiatt elutasított, előtte legjobb barátok voltunk hosszú ideig. Azóta minden más, korábban mindig számíthattunk egymásra, most alig beszélünk, személyesen egyáltalán nem. Egyik napról a másikra alakult így, talán ezért is fáj nagyon. Az ok amiért távolodok tőle? Ha személyesen látom csak a kudarcom jut eszembe. Hagyok időt hogy megtapasztaljuk milyen egymás nélkül, lehet hogy nem fog menni és újra nyitunk egymás felé. Ez az én esetem, nálad mivel nem tudok részletek azt mondom 1000 ás oka is lehet; talált mást, megsértődött rád, egyszerűen rájött hogy nem akar áltatni, stb... 22/F
2014. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanaz van, mint az előttem szólóval. Legjobb barátok voltunk hosszú ideig, aztán ő többször is elmondta nekem, hogy szerelmes belém, de amikor én is rájöttem erre, hogy szeretem őt, akkor már késő volt és lett barátja. Most már nem is beszélünk egymással, én döntöttem így. Nem akarom, hogy miattam esetleg meginogjanak az érzelmei az új szerelmével kapcsolatban. Elég érdekes volt a "kapcsolatunk", de sajnos én még túlságosan gyerek voltam, hogy megadjam neki, amire szüksége volt..17/f
2014. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ment a zöld pacsi. De én azt nem értem, hogy ha egy barátság fontosabb a szerelemnél, akkor miért távolódig el? Ugyanis ha eltávolódik, akkor a barátság is megszakadhat
2014. nov. 14. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ha egyszer visszautasítanak akkor neked nehéz csak barátként viszonyulni a másikhoz. Ugyanez másik oldalról, ha valakit visszautasítasz és próbáltok barátok maradni, akkor folyton ott a tudat hogy a másik többet érez irántad. Ezért van az hogy a kellemetlen helyzetek elkerülése érdekében sokan a kapcsolat megszakítást választják. Nagyon nehéz, én abban reménykedek hogy idővel hiányzunk majd egymásnak, mert mint ember értékesnek tartom, nyilván ez a te esetedben is így van. :)
2014. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!