Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el életem szerelmét? 20/L

Figyelt kérdés
Azt érzem belefogok őrülni az egészbe.... Rengeteget veszekedtünk de nagyon nagyon szeretem és hiányzik. eddig most végigbuliztam 2 hetet de már az se segít, nem megyek sehova és nem beszélek senkivel...
2014. nov. 20. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Itt vagyok helyette én :)


21/F

2014. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen dolog, nekem az életet kéne valahogy elfelejtenem de az sem megy.
2014. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nemtudom, de sok sikert hozzá
2014. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Első, de vicceske vagy...
2014. nov. 20. 21:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lesz még pár ember akit életed szerelmének fogsz titulálni
2014. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
emelekzz arra amikor nem volt de megis boldog voltal. Latni fogod az egesz felfogas kerdese, es mivel azonosulsz.
2014. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy lesz egyébként még egy ilyen volt korábban egy egyéves és egy három éves kapcsolatom. Semelyikőjüknél nem éreztem ezt.... :(
2014. nov. 20. 21:45
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha megteheted akkor menj el valahova egyedül egy hétre, ami jó messze van tőle, s az otthonodtól.

14 éves koromban beleszerettem, 4 évig működött is, de most már nem.

Elmentem egy hétre síelni fel a Mátrába, találkoztam új emberekkel ez segített elfelejteni.


18/f

2014. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Hát nekem is pont most VOLT ez.

1.ne halgas szómoru,vagy amit együtt halgatatok olyan zenét!!!

2.keres egy helyes/szép fiút/lányt .

3.BESZÉLGES hosszu idő lessz míg elfelejted de segít.

4.Nevess sokat a barátaiddal

5.mindenkit kérj meg ha beszélgettek ne említsék

és kész DE EGY ÍDŐT AZÉRT KELL VÁRNOD HOGY TELJESEN ELFELEJSD!!!

2014. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

En is elvesztettem eletem szerelmet, aki irant teljesen nem szuntem meg erezni. Fejben kell eldonteni h nelkule akarsz vagy kell lenned. Tudom h nehez es fajni fog... de egy ido utan halvanyulni fog az emleke. Fajni fog de megtanulsz boldog lenni. Valoszinuleg olyat soha nem fogsz erezni mint iranta...de sajnos vagy kuzdesz erte ha erdemes vagy megtanulaz ezzel az erzessel elni.

ha szeretnel rola beszelni akkor nyugodtan irj.

en is 20 vagyok es lany

2014. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!