Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el az igazi szerelmet?

Figyelt kérdés
Bár nagyon fiatal vagyok még, most úgy érzem, hogy nekem ő az igazi. Mivel terelhetem el a gondolataimat róla?

2014. ápr. 14. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha 19 alatt vagy akkor egy jó sörözés/jó evés/jó hülyülés a haverokkal/barátnőkkel már elég. Talán még egy hosszú pihentető alvás is.


27/F

2014. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem elég nem tudom elfelejteni
2014. ápr. 14. 14:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Gyűlölj ha szeretni már nem lehet.
2014. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg neki, és gondolj arra, hogy nem ő volt az igazi szerelmed. Mert ha az lett volna, együtt lennétek. Ő csak egy mellékvágány volt.
2014. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3-as nagyon barom tanácsot adott, éretlen, nem megoldás. #4-es: önbecsapás sem a jó út, nagyon nem. Nem tudhatja, hogy működött-e volna.


Mozogj, sportolj, ismerkedj, vállalj karitatív munkát, folytass alkotótevékenységet. Nem kell elfelejteni: tedd el magadban, vond le a tanulságokat, emlékezz a jóra, de a rosszra is! Ne rágd magad, de ne is dobj ki semmit! Később szükséged lesz rá, hogy ne lépj 2x vagy mégtöbbször ugyanabba a csapdába.

Mostani szenvedésed jellem- és személyiségfejlődésedet szolgálja, tűrd hát, viseld bátran és büszkén!

2014. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Áruld el, mitők önbecsapás ez? Én akkor jutottam teljesen túl a nagy szerelmemen, amikor megbocsátottam neki. A harag miatt nem tudtam elengedni. És mellesleg, nem lehet az az Igazi szerelem, aki otthagyott. Az majd az lesz, akivel összeköti az életét.
2014. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem ő volt az igazi. Ha az lett volna, együtt lennétek még mindig.
2014. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7: átvett, demagóg hülyeséget írsz. Gondolkodj is írás előtt, közhelyekkel nem jutunk sehova. Nem értek egyet: ő szerelmes belé, ha egyoldalúan is. Számára ő a nagy ő, így érzi, tehát így is van. Ezt az érzést miért vitatod el tőle? Az már más kérdés, hogy működhetett volna-e a gyakorlatban, ezt már sem ők, sem mi nem tudjuk meg. Nagy ő alatt én az érzést értem, nem pedig az alakult kapcsolatot. Ha te a kapcsolatot érted alatta, akkor a magad módján igazad van, viszont így elbeszélünk egymás mellett.

#6! Másról írsz már #6-ként, mint #4-ként. A mondandóm hozzád is ugyanaz, mint #7-eshez. A harag-elengedés rész stimm.

2014. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat 8-as szerintem neked van igazad.
2014. ápr. 14. 21:41
 10/12 anonim ***** válasza:

A világ legszánalmasabb dolga leszólni valakit csak mert másképp gondolkodik. Én személy szerint azt gondolom, ha nem volt kölcsönös a szerelem, akkor nem ő volt a nagy ő. És ha nem ő volt a nagy ő akkor kár szomorkodni miatta. Időt pocsékolni a siratására.


De ha neked így jó akkor gondold hogy ő volt a nagy ő csak nem kellettél neki, és nem szeretett és picsogjál érte. Erre nem lehet mást írni.

2014. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!