Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Muszájból" csinálja? Hosszú.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Muszájból" csinálja? Hosszú.

Figyelt kérdés

Én 22 éves vagyok, a barátom 23 és 2 éve vagyunk együtt.

Mindig is szerettem a kihívásokat, de jó kapcsolatot akartam. "Belefogtam" egy fiúba, tökre érzéketlen volt és rideg. De ha már beleszerettem... nem tudom mi fogott meg benne, egy dolgot sem tudnék mondani, csak szerelmes lettem belé. A lényeg, hogy eleinte haveri viszonyban voltunk, "látszólagos párkapcsolat", csak szex és más semmi... elméletileg párkapcsolat, gyakorlatilag csak szex. Én sokat bánkódtam, még meg is akart csalni, de lebuktattam. Nem adtam fel, rózsaszín köd volt előttem, megbocsátottam a "majdnem megcsalást" (csak interneten beszéltek le mindent, de már se híre, se hamva a csajnak). A lényeg, hogy én beletörődős kapcsolatban éltem. 1 év után elmondta, hogy azért ilyen velem, mert az exét (aki akkor már 3 éve nem volt vele és anno megcsalta [nem csodálkozom rajta]) még nem felejtette el. Na de gyúrtam, dagasztottam a kapcsolatunkat. Mindig is szerettem volna egy kapcsolatot, ahol nagyon ritkán én kapok virágot, bonbont, csokit, megyünk moziba, csinálunk programokat, jól érezzük magunkat és néha elfeledkezhetünk a gondjainkról. Csakhogy a barátom szerint ez mesebeli álomvilág, ezt semmilyen pasi nem teszi meg, ilyen csak a filmekben létezik. Ezen sokat veszekedtünk, mert én igenis szoktam Neki sütni kedvességből sütit, szoktam Neki venni bármilyen mütyűrt, amit megengedhetek és tudom, hogy szereti, tehát az, hogy "gondolok rá" az én részemről meg van. Már néha-néha vesz nekem csokit, édességeket, amiket szeretek, elvitt kínai étterembe, mozi is be van ígérve, valamelyik nap pedig hozott nekem virágot. A kínai étterembe akkor ettünk, amikor már 1,5 éve voltunk együtt és kb. úgy éreztem magam, mintha randin lennénk. Egyszer voltunk együtt kajálni, azt is én fizettem anno és annyira fura érzéssel töltött el, hogy mindent ő fizet, még Ő soha nem csinált ilyet... és csak bambultunk, ettünk, mindketten furán éreztük magunkat... szóval úgy éreztem, hogy én kisírtam és "muszájból" vitt el... A virágról... Hazatérve egy kisebb csokor virág fogadott. Örültem, puszilgattam, majd mondta: "Úgy is ezt szeretted volna, nem? Hogy virágot hozzak Neked. Hát megkaptad." Ezt nem mérgesen mondta, hanem mintha hatalmas nagy hőstettet vitt volna véghez. Én kb. egy hete gyertyafényes vacsival kedveskedtem Neki, örült neki, nem is mondta, hogy kell, de én ezzel is kedveskedtem Neki. Hozzáteszem, hogy régebben én vettem neki az utolsó napokra a kaját, mert elcigizte a pénzét és néha rendeltem magunknak pizzát, sőt, én adtam neki pénz számítógépes játékokra és cipőre. (Volt rá pénze, csak elszórta chipsre, kólára, italra, cigire és minden érdemtelenségre).

Na a másik kedvencem az anyukája... Ő bármit mondhat rám, ki van magyarázva, ha Ő tesz nekem ellenszenves dolgot, akkor pedig le vagyok rögtön hordva mindennek. Ha én megemlítem a barátomnak, hogy nekem ez és ez nem tetszik, akkor én rinyagép vagyok és elkezd üvöltözni, veszekedni, ha az anyukája mondd ellenem valamit, akkor rögtön "beszélnünk kell". Érdekes módon nekem a szájába kell rágni, hogy a barátnője vagyok és tegyen már igazságot, álljon ki mellettem és ne mindig csak az anyukája legyen a szent. Egyik eset: Beszélgettünk az anyukájával régebben az iskoláról, hogy rám nem hallgat a fia, nem akar tanulni, ordítozik velem és azon a pár krediten múlik, hogy átteszik-e fizetősre vagy sem... Megkértem, hogy beszéljen vele. Erre másnap elkezd üvöltözni velem a barátom, hogy az anyukájának én egy hülyegyereknek állítottam be és fáj neki, hogy én akarom megmondani, hogy hogy nevelje a fiát és rosszul esik neki, hogy én a fia háta mögött áskálódom. Esküszöm semmi bántót nem mondtam, semmi iránymutatót, csak megkértem, hogy beszéljen vele. A barátomat fizetősre tették át, hitelt kellett felvennie... Anya vett neki boxert, zoknit és felsőt, nadrágot, mert a barátom szülei maguknak márkás cuccokat vesznek és a fiuknak már "nem jut" a pénzből...

Szerintetek is "muszájból" csinálja a kedveskedést? Én egy hárpia lennék?



2014. nov. 20. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
2014. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akaro gonosz lenni, de ez tipikus női logika. Semmi oka nincs hogy miért jön be de kiszemelted egyszer és utána mindegy mennyire rossz, akkor is vele maradsz.
2014. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
2014. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 RRR ***** válasza:
100%
energia és időpazarlás
2014. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze. Ilyen egyszerű.
2014. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Édes lányom! Látom, hogy te rohadtul bele vagy esve ebbe a paliba, de ő nem szeret téged, fogd már fel! Csak azért van veled, mert baromi jó parti vagy. Gerinctelen dolog tőle, ezt aláírom, de mégis ki akarna kilépni egy ilyen helyzetből? Van kaja, ajándék, szex, kedveskedés, mi kell még? Taloncsaj vagy, akit jó előkapni, ha már elfáradt a kéz, akihez haza lehet menni, mert van főtt kaja, tiszta gatya és csók meg ölelés (mert bármit is mondjon, az ilyen rideg pasasoknak is szüksége van néha egy kis gyengédségre.) Persze elevickélhetsz így még egy darabig, de mondd, neked ez megéri? Tényleg jó az neked ez a kényszerkapcsolat? Csak lehúzzátok egymást, ráadásul az egészből te fogsz kijönni legrosszabbul, ezt gondolom sejted. Mert idővel majd jön egy másik. A Másik. Aki nem csak talon lesz. Nem szerető, vagy harmadik fél, hanem az Egész. És neki majd fog virágot vinni, meg bonbont, meg elviszi moziba és étterembe. Mert Ő azt szeretné, a srác meg lesi minden kívánságát. És akkor te piszok szarul fogod érezni magad. Becsapottnak, megalázottnak. Nem kéne... Kár lenne érted. A leírásod alapján csodálatos barátnő lehetnél. De nem mellette.
2014. nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De én miért nem tudom ezt "kihozni" belőle? A másiknak miért tenné meg? Ha így lenne, akkor valami hiányzik a kapcsolatunkból, de nyilván nem fogok rájönni mi az, mert belőle én ezt nem tudom előhozni...
2014. nov. 21. 00:04
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem? Mert nem és kész! Erre nincs logikus magyarázat. Ugyanúgy, ahogy arra sincs, hogy neked meg miért pont ő kell. Jól látod, ezen te, így kívülről nem fogsz tudni soha változtatni. (És mivel 2 éve vagytok már "együtt" nem nagy a valószínűsége, hogy egyszer csak rádöbben, hogy te vagy élete szerelme.)

Figyelj, voltam hasonló helyzetben, tudom, hogy nagyon retek érzés, szenvedtem én is, mint a kutya. Szóval valószínű, hogy ezeket most üres szavakként fogod csak érteni (mert racionálisan gondolkodni könnyű, csak úgy is érezni nehéz) de nagyon fontos, hogy megjegyezd: NEM A TE HIBÁD! Nem rontottál el semmit, nincs veled semmi baj. Tulajdonképpen egyikőtökkel sincs baj. Csak nem passzoltok. Hiába van egy jó egy kulcsod, nem nyithatsz vele ki minden zárat. Fel kell fogni, el kell fogadni, ki kell heverni, tovább kell lépni.

2014. nov. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó nagyon jól mondja!!!

Senkinek sem a hibája, egyszerűen ő olyan, te meg ilyen vagy. Igen, "muszájból" csinálja, mindig tesz annyit, hogy éppen elég legyen arra, hogy mellette maradj, mert kényelmes neki. Tudatosan csepegtet egy pici boldogságot, amitől lenyugszol pár hétre.

Ne haragudj, de te vagy a hülye, hogy mindezek ellenére vele vagy. Nincs jogod itt panaszkodni, mert magadnak teremtettél ilyen helyzetet.


Ha mindig is olyan férfire vágytál, amilyen a barátod soha nem volt, és nem is akar lenni, akkor miért erőlteted vele a kapcsolatot? Fel nem foghatom, neked ebben mi a jó? Közben meg lehet tucatjával mennek el melletted olyan srácok, akik örömmel viselkednének veled úgy, ahogyan szeretnéd.

2014. nov. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igazából nekem Ő az első kapcsolatom. Soha nem mertem kapcsolatba fogni, mert féltem, hogy így járok, hát... pont bele is kaptam egy ilyenbe... és én nehezen élem meg ezeket, akiket megszerettem, azokat szeretem magam mellett tudni. Több idő kell, mire úgy érzem, valaki a barátom lett, de ők a mai napig mellettem állnak, nem távolodtunk el egymástól, mindig biztosra mentem. Ha kevesebbet is találkozunk, nekem Ők mindig ott lesznek. De ez más, mint egy barátság nyilván, összevetni nem lehet, csak én így állok ezzel a dologgal...
2014. nov. 21. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!