Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Biszex lányok, akik pasiznak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, akik pasiznak, muszájból, de azért jó valamennyire, csak a szikra hiányzik?

Figyelt kérdés

Biszex exem, aki igazából csak félig ex, kb 1 éven át le volt kötve általam (lányok vagyunk) és rátört a pánik, hogy most már kell mutatkoznia pasival. Nem várja a találkozásokat az illetővel, de amúgy elvan vele, jó vele, a szexre annyit mond, hogy muszáj lesz, de szikrát nem érzi, "semmi extra". Velem találkozni sem tud a nyáron a távolság miatt. Pasival még soha nem volt orgazmusa, eddig 5 sráccal feküdt le.


Félek, hogy most talán lesz neki, vagy a félig-meddig muszájból fasza kis kapcsolat lesz. Eddig csak velem volt orgazmusa, és egyedül engem vett komolyan is, mint kapcsolat. Szerintetek mennyi esély van arra, hogy a nyár végeztével újra együtt legyünk? Most radikálisan távolságtartóak vagyunk egymással. Káosz az egész.



2014. jún. 10. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, drágám, az exed nem biszex, hanem leszbikus. Egy csomó leszbi azt hiszi, biszex, pedig nem. Figyelj, nem kéne erőltetnie. Csak maga alatt vágja a fát.
2014. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem már fogalmam sincs arról, hogy biszex-e vagy leszbikus. Taszító számomra, amit csinál, közben meg hol hiányzom neki, és mondja, hogy szeret, amúgy meg jól érzi magát a pasi karjai közt, mellesleg is úgy kezdődött ez az egész, hogy neki szabadság kell. Megvolt erre a jelöltje is, hogy kivel akarja kezdeni a sort. Később annyit mondott rá, hogy azt hitte, meglesz az érzés, hogy kívánja az illetőt, de mégse, és "jobb lett volna ha te feküdtél volna ott". De szerintem ez az érzés rohamosan változik benne, minél több időt tölt a sráccal... Tegnap meg bezzeg felhívott, meg hogy "hiányzol..." Attól tartok, hogy süllyesztőbe kerülök, gyűlölöm és szeretem őt egyszerre, gyávának tartom, hogy nem a felvállalás mellett döntött... De csak az érdekel, hogy lehet-e esély arra, hogy ennyi tapasztalat után szeptembertől helyre rázzam a dolgokat köztünk. Bocsánat a hosszú sorokért, de nagyon érdekelne, kinek volt hasonló tapasztalata, vagy lát-e erre esélyt.
2014. jún. 10. 12:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se biszex, hanem full leszbikus.
2014. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
gyáva, nem meri felvállani hogy nőkhöz vonzódik, biztos megfelelési kényszere van.. ezért akar mutatkozni pasival...
2014. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A megfelelési kényszer igaz. Szüleiről is tudja, hogy nem érdekli őket, mitől boldog a lányuk. Csak azt nem értem, miért kell engem most ennyire kizárnia az életéből... Hol mutatja, hogy szeret, hol le se szar és ezzel a sráccal foglalkozik. Tényleg tartok attól, hogy sikere lesz a gyereknek az ágyban. Mert az egy dolog, hogy érzelmileg nálam a pont, de ha az ágyban pipa lesz = élvezet megvan, társadalmilag stimm... :/
2014. jún. 10. 12:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Ő 22 lesz most, én 21. Tavaly ilyenkor ismertük meg egymást, első lányok vagyunk egymásnak.
2014. jún. 10. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyáva. Talán szembesíthetnéd ezzel és segíthetnél neki.
2014. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szembesítés megvolt, csomószor beszéltünk róla. De retteg. Nem tudok rajta segíteni - most még. Főleg nem ebben a helyzetben. Finoman céloztam, hogy döntse el, ki kell neki, azt mondta rá, nincs értelme választania. Ez azért fájt.
2014. jún. 10. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!