Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi mikor viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mikor viselkedik közönyösen egy nővel?

Figyelt kérdés

1. Csalódott mert ugy érzi a nőnek nem kellett.

2. Így hozza a nő tudtára h neki nem kell.


Ezen a kettőn dilemmázok. A szitu a következő, előszőr kedves volt, olyan mint mással de feltünően ugrált körülöttem ami jólesett. Besértődött kb 3 hónap mulva esett le h aznap próbált idegennyelven bókolni amit nem jól reagáltam le. Mondta h mindenkit elüldözök, válogatós vagyok joggal hisz annak bár időközben megtudta h nekem tetszik erre azt reagálta h mást nézett ki, közben egy nő rátapadt akivel jókat flörtöl de másoknak is bókol csak kb nekem nem. Még mikor bedurcizott látszott rajta h kivan, meg közölte h rajta lehet is röhögni. Csak most már nem tudom h mit tegyek h tényleg nem érdeklem ezért közönyös velem mert tudja h bejön és így akarja a tudtomra hozni bár akkor nem értem mire mondja h válogatós vagyon, vagy mert érdekeltem de totál megsértődött rám. Én próbálok kedves lenni vele, de vhogy minden tettemre, mondandómra mintha besértődne. Minden nap találkozunk a munkahelyen így baromi kellemetlen nekem.


2014. nov. 21. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

3.: mert leszarja

24/F

2014. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen az is egy indok, bár őt sokkal értékesebb embernek tartom annál h ha mindenkivel alapból rendes bárkit ok nélkül leszarjon...
2014. nov. 21. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!