Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a párom, ő is szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, ő is szeret engem. Nem élünk még együtt. ő nős de válni akar, hozzám költözni. Egy váratlan látogató miatt most már elhagyott. Rosszat tettem? Ez érdekelne.

Figyelt kérdés
Éppen neki főzök este,mikor becsönget hozzám egy régi ismerősöm.ő nem tudja h van párom.beengedem,ajándékot hozott mert névnapom van.őt csak holnapra vártuk,mert masszőr,meg lett beszélve h másnap este jön,mert gond van megint a gerincemmel.Nem várt vendég lett belőle.Gyorsan elmondtam neki hogy van párom,szeretjük egymást,lehet már ma este odaköltözik hozzám,éppen készül otthagyni mindent.Ez kb 10 perc volt,aztán távozott.Most a szerelmem elhagyott,mert idegen férfitől fogadtam el ajándékot,mikor neki lelki gondjai vannak,megcsaltam érzelmileg.Idegent én se engedtem volna be,de egy régi ismerőst!? Az ajándék nekem is zavart okozott,ha volt is hátsó szándéka vele, amit elmondtam neki abból tudta h esélye sincs.a párom azt mondta ki kellett volna dobnom....de én a normális kommunikáció híve vagyok..ebből is megértette...egy idegen tette tönkre az életünket,mert rosszkor volt rossz helyen,és én vagyok a hibás mert ha egyedül vagyok otthon nem engedhetnék be senkit,nem hogy ajándékot elfogadni!
2014. nov. 22. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tettel rosszat, a parod idiota..kisse tulreagalta
2014. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szomorú hogy így reagált.Kicsit nevetséges és gyerekes.
2014. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem csináltál semmi rosszat, miért ne fogadhatnál el ajándékot egy ismerőstől a névnapodra? meg amúgy is rögtön tisztáztad vele a helyzetet

nem a te hibád

2014. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ő úgy gondolta h cserben hagytam,mert éppen a válása napján fogadtam a lakásomba idegen férfit,így már a nulladik napunkon magyarázkodnom kell.Nem voltam vele lélekben se,mással foglalkoztam.
2014. nov. 22. 10:18
 5/10 A kérdező kommentje:

Robert — 12:46

szia! nem ismerjük egymást,sosem beszéltünk. Kíváncsi lennék a véleményedre egy dologban,kívülállóként. Vitázunk valamin és kisebb közvélemény kutatást végzünk. Mit teszel,ha van párod és szereted,de egyik este beállít a masszőröd egy nappal a megbeszélt időpont előtt, és csokit és bort visz ajándékba,amikor a párod nincs otthon....elfogadod?

.......ha így írom ki a kérdést akkor másképpen reagálnak rá az emberek? ...

2014. nov. 22. 10:34
 6/10 anonim ***** válasza:

De jól fog járni a mostani felesége, ha ettől az embertől megszabadítod! :D A helyében én is vinnék neked bort meg csokit. :)


Szóval elég furcsa egy ember a párod, enyhén szólva is.

2014. nov. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Marhára túlreagálta, semmi de semmi rosszat nem tettél. Egy ismerősöd nem adhat neked ajándékot a névnapod alkalmából(még ha nem is ez vezérelte az ajándék adásban)? Akkor lett volna csak baj, ha nem világosítod fel, hogy van párod...de így?! Érzelmileg cserben hagytad? Mivel? Azzal, hogy főztél neki és rá vártál?! Én is a normális kommunikáció híve vagyok tehát szépen leülnék vele, nem könyörögnék neki, nem sírnám vissza magam(mert ez tényleg nem a te hibád, nehogy benyeld), hanem elmondanám neki, hogy ne egy kiskamasz fejjel fogja ezt fel, te idejében elmondtad, hogy van egy párod akivel szeretitek egymást, és hogy tudod, most nehét neki, de te mellette vagy ....
2014. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben átgondolnám, hogy egy ilyennel összeköltözzek. Irányítani akar, parancsolgatni fog, érzelmileg zsarolni. Nem lehetnek barátaid, mert azzal is majd megcsalod érzelmileg. Nekem is volt már dolgom hasonlóval régebben. Ha mentünk az utcán, nem köszönhettem az ismerőseimnek. Volt olyan, hogy csak rám nézett valaki, a következő pillanatban már a földön feküdt, mert úgy megütötte. És onnantól nem sok kellett, hogy én is néhányszor a földön feküdjek...
2014. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nő létedre Te normális vagy, én két lábbal rugnám ki azt a nős pasit, mit bizonygatsz neki.. eszem megáll.. Ha én hozzám beállitana egy vendég akkor ha én ugy akarom akkor fogadom es kedves vagyok vele, ebben semmi különös nincs.

Akit Te párodnak nevezel az egy kötöszködös férfi, aki most kibuvot keres hogy akkor mégse költözik oda hozzád, es még elég lelketlen is mert ezt a Te számládra akarja irni, egy mondvacsinált kifogással.. Ne állj le vele, ez a férfi nagyon gáz...ettől a nők megszabadulni akarnak, nem összeköltözni vele.

2014. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sándor papa ***** válasza:
Nős.Válni akár?Szerinted te mire kellesz neki,amikor otthon várja a család,ébredj királylány!
2019. febr. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!