Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt repülünk New York-ba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt repülünk New York-ba és félek, hogy nem leszek erős. Mit csináljak? Menjek később és egyedül?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm volt barátjáról és rólam van szó. Nyáron együtt voltunk a Soundon és ott kicsit összegabalyodtunk a nyaralójukban. Utána megbeszéltük, hogy ez így nem jó, stb. Azóta próbálunk erősek lenni, neki nem ment, nyár végén szakítottak. Utána együtt mentünk a szeptemberi Jay-Z és Beyoncé koncertre, vagyis megbeszéltük, hogy nem együtt megyünk, csak ugyanazzal a járattal és ugyanabba a hotelbe megyünk. Nem lett jó vége az útnak...


Viszont már két hónapja nem történt közöttünk semmi és szeretném, ha ez így is maradna. Nem akarom, hogy a legjobb barátnőm rájöjjön mindenre és megutáljon.

De a sráccal repülök New York-ba decemberbe. Ez nem is lenne baj, viszont Londonban leszünk 2 éjszakát (csak magamnak akartam ezt kiharcolni, most, hogy tudom, ő is ott lesz, már nem túl jó ötlet). És nem szeretném, ha elcsábulnék, vagy egy hosszabb éjszaka után olyan történne, aminek nem kellene... Szóval értitek.


Az a baj, hogy még senki nem volt rám ilyen hatással. Ha csak rám néz, már a plafonon vagyok, ha hozzámér, végem.


17/L


2014. nov. 21. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minden rosszindulat nélkül de úgyis el fogsz csábulni.
2014. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
#1-nek igaza van, ha már egyből így állsz hozzá...
2014. nov. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Meg a félelmem oka az, hogy kettesben leszünk elég sokat. Mert itt lefoglalom magam, nem találkozunk, ha egy helyen vagyunk, másokkal vagyok... De ott a repülőn nem tudok hová menni.
2014. nov. 21. 23:10
 4/13 anonim ***** válasza:
De most istenem ebbe mi olyan nagy cucc -.- barátnőd VOLT barátja...akkor? Ha tetszik, ne te szenvedj a barátnőd miatt...istenem..
2014. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Legjobb barátnő exe tabu. Főleg, ha a lánynak még vannak érzései iránta.
2014. nov. 21. 23:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyen életet szeretnék. Ennyi gondom legyen ba szd meg! :D
2014. nov. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Így hátbaszúrni valakit... Büdös nagy roha.dt ku.rva vagy.
2014. nov. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
És az ilyeneknek adatik meg, hogy utazgassanak a világban, meg éljenek, mint Marci hevesen. Ba szódj szét, de ne a srác által!
2014. nov. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Nemtom, én úgy csináltam múlt héten, h mentem egy csajjal, mi Párizsban szálltunk át, Louvre előtt odaadtam a csajomnak a gyémánt gyűrűt, szóval eljegyeztem, mentünk volna New Yorkba, de ilyen fegyveresek eltérítették a gépünket, de Liam Neeson vhogy a semmiből előkerült, s ha ő ott van, akkor nem lehet baj gondoltam, s aludtam tovább nyugodtan, de főleg azért aludtam nyugodtan tovább, mert nem vittem narancsot, meg semmi hasonlót, s így mondom minek parázzak, ha lezuhan a gép, úgyse gurul szét semmi. Odaértünk végül, de azért fel kellett vennem a fülest, mert nagy volt a hangoskodás, bnőm
2014. nov. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Na szóval bnőmet lelőtték mellettem, de nem volt gond, mert találtam az Újvilágban jobbat. A tanulság csak annyi, h lehet, h téged is lelőnek, s lesz ott vki párodnak, akit k**ogathat.
2014. nov. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!