Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Típikus menő gazdag fiúval járt akibe halálosan szerelmes volt vagy nem? És tis arra gondoltok, hogy csak a lány nem volt bekötve? Legalábbis manapság alap a biztonsági öv, meg ráadásul száguldásnál csak gondolkozik az ember, kivéve ha olyat csinált a lány. Ti mit gondoltok? Én nem tudom mit mondjak erre, mert nem örülök az ilyen eseteknek, de az emberi ostobaság is fáj néha, főleg ha ilyen gyökereknek adnak jogsit. Én tuti felképeltem volna a helyszínen, hogy észhez térjen a sokktól.



2014. nov. 22. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Jesszus, mégis mi lenne?!


Egy tragikus, megrázó baleset. Ennyi. Komolyan azon filózol, hogy vajon a csaj a pénze miatt volt-e vele, és hogy épp cumizta-e a srácot?


Idióta..

2014. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Szóval nem, nem ez az első gondolatom..sőt, egyáltalán eszembe sem jut, sokkal inkább sajnálom a családjukat, barátaikat a veszteségük miatt.


Te meg egy elcseszett nyomorék vagy, hogy még ilyenkor is, ilyen helyzetben is undorító módon erre gondolsz. Mert a csaj biztos felszínes, ribi volt.


Hányok tőled.


#1

2014. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

megnéztem volna a hullát,biztos az is szép volt,ekkora csapódás után.


egyébként mi legyen,lehetett volna durvább baleset ez így elég szerény,még agyvelő sincs unalmas sza*r.

2014. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hányjál nyugodtan kedves ideges válaszoló. Semmit nem tudsz rólam. Köszönöm az értéktelen válaszod.
2014. nov. 22. 16:04
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Valóban..igazad van. De az undorító,hogy valakinek egy szörnyű baleset hallatán a személyek társadalmi, anyagi helyzetét említve egy ilyen dolog jut eszébe....


#1

2014. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor undorodj. Én is szoktam ilyet csinálni. Most már boldog vagy?
2014. nov. 22. 16:11
 7/13 anonim ***** válasza:
nem kell ragozni,nyilván ribi volt,de már a pokolban kúrják.
2014. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy az hogy, ha gyorsan hajtok akkor megkérem azt aki mellettem ül, hogy kösse be magát vagy akkor lassan vezetek! Igaz persze menőzni nem így kell... Édes van egy sport kocsim aputól és kösd ki magad. Gondolom a fiú szaladt a barátnője után és nem a fejét fogta, hogy ebből hogyan mászik ki és mit fog kapni ezért.
2014. nov. 22. 16:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként előfordulhat, hogy be volt kötve mégis kirepült.. egy szóval nem írják, hogy nem volt bekötve.
2014. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jó ez igaz. Legyen bekötve, de akkor is egy életbe került a menőzés. Ha egy őz ugrik ki akkor azt elüti, de nyilván a fát választotta. A szemtanúk semilyen őzet nem láttak. Én csak a lányt sajnálom, a fiút nem.
2014. nov. 22. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!